Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


Konservatoriai baiminasi, kad po pokyčių JAV Europoje gali pradėti šeimininkauti Rusija  
Portalas "Delfi"", 2006 11 13 
Opozicinė Tėvynės sąjunga baiminasi, jog pasikeitus politinei situacijai JAV, gali keistis ir jos užsienio politika, o tai leistų Rusijai sustiprinti savo įtaką Europoje.
"Jeigu demokratai pasirinks JAV pasitraukimo iš pasaulio reikalų ir didesnės saviizoliacijos kelią, tai Lietuvai ir visai Europai nieko gero nežada, ypač kai matome vis didėjantį Rusijos užsienio politikos agresyvumą", - spaudos konferencijoje pirmadienį sakė TS lyderis Andrius Kubilius.
Tuo tarpu, pasak TS lyderio, JAV ir Europos Sąjungos (ES) bendradarbiavimas pastaruoju metu itin svarbus Europos regiono energetiniam saugumui.
"Ne vieną kartą esu kartojęs, kad kuo Europoje yra mažiau Amerikos, tuo Europoje yra daugiau Rusijos. Šiuo požiūriu, ypač pastaruoju laikotarpiu, yra svarbus ES ir JAV bendradarbiavimas stiprinant energetinį Europos saugumą. Tai galima pasiekti tik abiem Vakarų pasaulio ašims intensyviai bendradarbiaujant, tame tarpe ir energetiniais resursais gausiuose centrinės Azijos regionuose, kuriuose tenka rungtis su Rusijos pastangoms šio regiono energetinius resursus perimti savo žinion. Rusija be centrinės Azijos energetinių resursų bus priversta galvoti ne apie politinę įtaką Europai, o apie Rusijos apsirūpinimą dujomis", - sakė A.Kubilius.
Praėjusią savaitę JAV vykusiuose rinkimuose demokratai išplėšė pergalę iš respublikonų ir pirmą kartą po 12 metų pertraukos perėmė abiejų Kongreso rūmų kontrolę.
Politologai spėja, jog po šių pokyčių gali ženkliai pasikeisti JAV politikos strategija, daugiau koncentruojantis į vidaus reikalus ir mažiau dalyvaujant pasaulio procesuose.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas