Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


Lietuviško šaunamojo ginklo kūrėjui – 4 metai nelaisvės  
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2006 11 10 
Kauno apygardos teisme penktadienį buvęs Seimo narys bei lietuviško šaunamojo ginklo “Vytis” kūrėjas Algirdas Petrusevičius, kuris kaltinimas neteisėtu disponavimu ginklais, išklausė teismo nuosprendį. 69-erių A.Petrusevičiui teismas skyrė minimalią – 4 metų laivės atėmimo bausmę.
Teismas atsižvelgė į A.Petrusevičiaus amžių bei į nuopelnus Lietuvai. Kartu su A.Petrusevičiumi nuteisti ir kauniečiai Vygirdas Dudutis ir Jonas Miškinis.
43-ejų V.Dudučiui teismas, kaip ir A.Petrusevičiui, skyrė ketverius metus nelaisvės.
Švelniausia bausmė skirta 73-ejų J.Miškiniui – vieneri metai nelaisvės bausmės vykdymą atidedant tam pačiam laikotarpiui.
Nė vienas nuteistasis teismo nuosprendžio komentuoti nepanoro.
A.Petrusevičius, V.Dudutis ir J.Miškinis, kurie savo kaltės niekada neneigė, buvo sulaikyti šių metų pradžioje.
Per kratas jų namuose rasta dideli kiekiai nelegaliai laikytų šaunamųjų ginklų, šovinių ir sprogmenų. Už šį nusikaltimą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo 4 iki 8 metų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas