Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


Maskva tikisi greitai pradėti derybas su ES dėl naujo bendradarbiavimo  
Portalas "Delfi"", 2006 10 23 
Rusija planuoja iki šių metų pabaigos pradėti derybas dėl naujo bendradarbiavimo susitarimo su Europos Sąjunga (ES), pareiškė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.
"Mes tikimės, kad po lapkritį numatyto Rusijos ir ES viršūnių susitikimo iki metų pabaigos prasidės pirmasis konsultacijų dėl naujos sutarties raundas", - pažymėjo diplomatinės žinybos vadovas pirmadienį Maskvoje per susitikimą su Europos verslo atstovais.
S.Lavrovo nuomone, idealus tokio dokumento formatas būtų strateginio bendradarbiavimo sutartis. "Mūsų tikslas - parengti išsamų juridinį ir politinį dokumentą. Pagrindiniai principai - lygybė ir abipusė nauda", - pabrėžė jis.
Tuo pat metu ministras pareiškė, jog kai kurie sutarties prie Energetikos chartijos punktai vis dar netenkina Rusijos, ir ji neketina jos ratifikuoti.
Pasak S.Lavrovo, kai kurie sutarties punktai ir mechanizmai yra neteisingi. Iš tokių jis pirmiausia nurodė energijos šaltinių tranzitą, investicijų režimą, diskriminacinius branduolinio ciklo produktų tiekimo į Europos rinką apribojimus.
"Šie trys aspektai stabdo mūsų bendradarbiavimo raidą", - pabrėžė S.Lavrovas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas