Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Klaipėdos elitas neteisėtų užtvarų dar nepakėlė 
Gediminas Pilaitis, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 04 
Praleidžia tik žurnalistus
Giruliuose niekas nesirengia išardyti nelegalių užtvarų, kurias įsirengę privačių kvartalų gyventojai suvaržė kitų žmonių galimybę laisvai patekti prie jūros. Klaipėdos savivaldybės Giruliuose administruojamos Skautų ir Sūkurio gatvės vakar vis dar buvo užtvertos automatinėmis užtvaromis, nors apie jas buvo prabilta jau savaitės pradžioje. Tvoromis iš visų pusių apjuosto naujo Skautų gatvės kvartalo namus budriai saugantys sargai savavališkai pastatytą užtvarą pakeldavo tik tada, kai atpažindavo privažiavusius žurnalistų automobilius. „Esame samdomi kvartalo gyventojų bendrijos „Gintaro krantas“ darbuotojai, vykdome jos pirmininko Benedikto Petrausko nurodymus“, – kalbėjo iš nedidelio namelio išlindę apsaugininkai. Šios bendrijos pirmininkas buvęs Klaipėdos meras liberalcentristas B.Petrauskas tikina gavęs leidimą aptverti kvartalą ir yra pasirengęs savivaldybei pateikti dokumentus, jeigu ji to pareikalautų raštu.
Tvora planuose nėra pažymėta
Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorė liberalcentristė Judita Simonavičiūtė abejojo, ar Skautų gatvės kvartalas tvoromis apjuostas teisėtai, – jokiuose detaliuosiuose miesto planuose tai nepažymėta. „Prašysime gyventojų bendrijos, kad ji pakeltų užtvarą ir žmonės vėl galėtų laisvai vaikščioti prie jūros“, – Klaipėdos gyventojų interesus gynė K.Petrausko partijos bičiulė J.Simonavičiūtė. Šiame Girulių kvartale namą pasistatęs dar vienas buvęs Klaipėdos meras liberalcentristas Povilas Vasiliauskas. Už tvoros įsikūrė ir buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė Virginija Lukošienė, praradusi savo postą dėl nelegalių statybų skandalo Kuršių nerijoje. Įtariama, jog užtvarą pakelti būtų pavojinga – daug klaipėdiečių subėgtų pažiūrėti, kaip atrodo šiame kvartale iškilęs prabangus V.Lukošienės namas. Seimo nariai pareikalavo ištirti, ar buvusi apskrities vadovė jį pasistatė iš sąžiningai deklaruotų pinigų.
Valdžia pasiryžusi bylinėtis
Nelegalus automatinis užtvaras vakar dar nebuvo pakeltas ir kitoje savivaldybės administruojamoje – Sūkurio gatvėje. Jis, sergėjantis Girulių naujakurių ramybę, atsiveria tiktai kodą žinančių naujojo kvartalo gyventojų automobiliams. Sūkurio gatvėje namą pasistačiusio Klaipėdos savivaldybės architektūros ir miesto planavimo skyriaus vedėjo Almanto Mureikos žodžiai prasilenkia su teisybe. Kaip rašė „Lietuvos rytas“, šis valdininkas viešai pareiškė, jog uostamiestyje nėra ir negali būti jokių aklinai užtvertų gyvenamųjų zonų. Kol kas neaišku, ką darys savivaldybė, jei įtakingi Girulių naujakuriai, tarp kurių yra ne tik buvusių merų, bet ir dabartinių miesto tarybos narių, nepanorės išardyti savavališkai įrengtų užtvarų. „Bylinėsimės“, – vilties apginti miestiečių interesus nuo valdininkų savivalės nepraranda Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Egidijus Prižgintas. Klaipėdos policija rengiasi pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šių žmonių laisvą judėjimą miesto gatvėmis suvaržiusių užtvarų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas