Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Sudomino apskrities viršininkės namas 
Dienraštis "15 min.", 2006 03 03 
Seimo nariai prašo Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI)ištirti, iš kokių pajamų buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė Virginija Lukošienė įsigijo prabangų namą ant jūros kranto.
Parlamento liberalams kyla abejonių, ar vadovaudama apskričiai, susikompromitavusi valdininkė galėjo teisėtais būdais gauti lėšų namui prestižiniame kvartale įsigyti. "Susidaro įspūdis, jog padirbėjęs valstybės tarnyboje ir susikompromitavęs valdininkas yra paprasčiausiai atleidžiamas iš pareigų, ir jo istorijoje "dedamas taškas", nors jis paskui sau ramiai naudojasi valstybės tarnybos metu susikrautais turtais", - teigė Liberalų frakcijos narys Eligijus Masiulis. Generalinė prokuratūra Vyriausybės prašymu šiuo metu atlieka tyrimą dėl V.Lukošienės veiksmų - nelegalių statybų Kuršių nerijoje. Tačiau liberalai tikisi, kad prokurorai tirs ir paaiškėjusias naujas aplinkybes - namo pajūryje atsiradimą. Vyriausybės sudaryta komisija, tyrusi V.Lukošienėsveiksmus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros srityje, nustatė įvairių pažeidimų ir konstatavo, jog ji netinkamai vykdė pareigas. Kilus skandalui, pareigūnė praėjusių metų pabaigoje pasitraukė iš apskrities viršininkės posto. Dabar ji gyvena prabangiame name pajūryje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas