Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Po publikacijų vartai į pajūrį atsivėrė 
Natalija Mogučaja, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 03 03 
Vakar klaipėdiečiai jau galėjo drąsiai eiti ar važiuoti Skautų gatve, kurią prabangių namų savininkų bendrijos "Gintarinis krantas" nariai bandė paversti privačia nuosavybe
Dienraščio "Vakarų ekspresas" pastangomis, vartai, neteisėtai užtvėrę kelią Giruliuose, - jau atrakinti.
Geranoriškumas
Bendrijos "Gintarinis krantas" sargas vakar mūsų dienraščiui teigė nežinąs, kas liepė atrakinti Skautų gatvę užtvėrusius vartus: "Kai devintą valandą atėjau į darbą, jie jau buvo atrakinti." Bendrijos pirmininkas Benediktas Petraukas taip pat tikino esąs niekuo dėtas: "Šiandien dirbu darbe. Šiandien - mano gimtadienis, todėl visuomeniniais reikalais neužsiimu ir nieko nekomentuosiu. Kol kas susilaikykime", - telefonu sakė Klaipėdos savivaldybės Tarybos narys, kuriam vakar sukako 51 metai. Tuo metu Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė vakar sakė raštą bendrijai išsiuntusi dar ryte. Sužinojusi, kad vartai jau tuoj pat buvo atverti, valdininkė stebėjosi: "Matyt, pakako trumpo pokalbio, įvykusio trečiadienį. B. Petrauskas buvo atėjęs, tai pasakiau, vyrai, jūs čia tvarkykitės. Skautų gatvė turi būti laisvai praeinama..."
Tvoros negriaus
Kalbėdama apie bendriją "Gintarinis krantas" juosiančią tvorą, J. Simonavičiūtė dar kartą patvirtino, jog, architektams pakėlus visus dokumentus, paaiškėjo, kad Klaipėdos savivaldybės taryba iš tiesų neleido bendrijai statyti 2,5 metro tvoros, tačiau jiems esą buvo išduotas leidimas mažesnei tvorai, kurios aukštis siektų 1,8 metro." Vakar šią tvorą išmatavome - ji iš tiesų yra tokio aukščio, kokio, anot J. Simonavičiūtės, buvo leista statyti. Tuo tarpu "Vakarų ekspresas", atkreipęs miesto valdžios dėmesį į neteisėtai uždarytą Skautų gatvę, nesiruošia apsiriboti sėkmingai pasibaigusia kova dėl kelio į pajūrį ir toliau aiškinsis panašias negeroves. Tačiau įdomu tai, kad vakar elektroniniu paštu kreipusis į Klaipėdos apskrities viršininko administraciją su prašymu pateikti visą mus dominančią informaciją, sulaukėme Juridinio skyriaus vedėjos Renatos Kružikienės skambučio. Pašnekovė žurnalistų rašte pasigedo parašų ir antspaudų. Susidūrę su trukdžiais gauti informaciją Klaipėdos apskrities viršininko administracijoje, gavome pažadą sulaukti pagalbos iš sostinės valdininkų, pirmiausia, - iš Teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos.
Įspūdingas sąrašas
Beje, valstybinę žemę iš kompanijos "Klasco" subnuomojusių asmenų sąraše 2002 metais buvusios pavardės dar kartą verčia kelti klausimą, kaip tarp jų atsirado Klaipėdos apskrities viršininko administracijos Audito skyriaus specialistė Nijolė Nikiforovienė, kuri vėliau namą Giruliuose pardavė buvusiai apskrities viršininkei Virginijai Lukošienei. Mat minėtame sąraše - daugiausia generaliniai direktoriai, akcininkai, prezidentai ir politikai. Viešai nežinomi žmonės sąraše yra vos keli. Be to, dar reikia išsiaiškinti, ar ir už jų nestovėjo aukštus postus užimantys asmenys.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas