Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Aiškinamasi, ar V.Lukošienės turtas įgytas teisėta 
Portalas "Delfi"", 2006 03 03 
Opozicinės Seimo Liberalų frakcijos atstovai prašo Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) ištirti, iš kokių pajamų buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė Virginija Lukošienė įsigijo prabangų namą ant jūros kranto.
Liberalams kyla abejonių, ar vadovaudama apskričiai, susikompromitavusi valdininkė galėjo teisėtais būdais gauti lėšų namui prestižiniame kvartale įsigyti.
"Susidaro įspūdis, jog padirbėjęs valstybės tarnyboje ir susikompromitavęs valdininkas yra paprasčiausiai atleidžiamas iš pareigų, ir jo istorijoje "dedamas taškas", nors jis paskui sau ramiai naudojasi valstybės tarnybos metu susikrautais turtais", - Liberalų frakcijos pranešime cituojamas Eligijus Masiulis.
Be to, liberalai tikisi, kad Generalinė prokuratūra ištirs ne tik, kaip prašo Vyriausybė, V.Lukošienės veiksmus nelegalių statybų Kuršių nerijoje istorijoje, bet ir paaiškėjusias naujas aplinkybes - namo pajūryje atsiradimą.
Generalinė prokuratūra atlieka tyrimą dėl praėjusių metų pabaigoje iš pareigų atleistos Klaipėdos apskrities viršininkės V.Lukošienės veiksmų.
Vyriausybės sudaryta komisija, tyrusi V.Lukošienės veiksmus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros srityje, nustatė įvairius pažeidimus ir konstatavo, jog ji netinkamai vykdė apskrities viršininkės pareigas - neužtikrino pavaldžių darbuotojų veiklos kontrolės.
Pasak komisijos išvadų, V.Lukošienė nepakankamai kontroliavo, kad būtų užkirstas kelias neteisėtiems rengiamų detaliųjų planų sprendiniams, būtų sustabdytas detaliųjų planų, kurių tikslai prieštarauja įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimams, rengimas.
Komisija nustatė, jog Kuršių nerijoje 16 iš 26 nagrinėtų objektų buvo netinkamai vykdyta statinių projektavimo ir statybos valstybinė priežiūra.
V.Lukošienė, kilus skandalui dėl nelegalių statybų Kuršių nerijoje, praėjusių metų pabaigoje pasitraukė iš Klaipėdos apskrities viršininkės posto.
Kaip skelbė žiniasklaida, buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė V.Lukošienė, dėl atliktų pažeidimų pasitraukusi iš šio posto, įsikūrė prabangiame name pajūryje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas