Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Kelias prie jūros baigiasi ties prabangiomis vilomis 
Natalija Mogučaja, Dienraštis „Vakarų ekspresas“, 2006 03 01 
"Vakarų ekspresas" stojo į atvirą kovą su klaipėdiečių teises bandančiais apriboti piliečiais, savanaudiškai ribojančiais laisvą priėjimą prie jūros
Vakar mūsų dienraščio žurnalistai, apsilankę Giruliuose ir pėsčiomis norėję pasiekti pajūrį, atsirėmė į prabangių namų kvartalą "Gintarinis krantas" juosiančią tvorą su užrakintais vartais. Apie šią kliūtį, esančią Skautų gatvėje, ties buvusiai apskrities viršininkei Virginijai Lukošienei priklausančia vila, buvo pranešta uostamiesčio policijai.
J. Simonavičiūtė - už laisvę
Skautų gatvė, kertanti buvusios pionierių stovyklos vietoje išdygusią gyvenvietę - visuomeninės paskirties. Apie tai vakar žurnalistams užsiminė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė. "Ten yra gatvė, ir pro ją reikia eiti laisvai prie jūros. Gal sargai ten ir gali būti, bet praėjimas prie jūros turi būti laisvas",- sakė ji. Deja, vakar žurnalistai patys įsitikino, kad valdininkės žodžiai su realybe prasilenkia. Važiuodami per Girulius, už vaikystės pedagogikos ir vaikų reabilitacijos centro-darželio "Gintarėlis" pasukome kairėn. Prie įvažiavimo į teritoriją, aptvertą tvora, išvydome pakeltą užkardą, šalia esančioje sargo būdelėje tūnojęs žmogus nepasakė mums nė žodžio. Toliau judėdami gatve atsirėmėme į kliūtį: ant tvoros vartų kabojo spyna, varteliai - taip pat užrakinti.
Sargas - nežiniukas
Nuskubėję atgal prie sargo būdelės paprašėme atrakinti vartus. Tačiau sargas į jokias kalbas nesileido: "Aš nežinau, kodėl vartai užrakinti. Kas turi raktus, - nežinau." Vyriškis atsisakė pasakyti, kas jam liepė vartus užrakinti: "Aš nesireklamuosiu. Nieko nežinau." Žurnalistams neliko nieko kita, kaip tik kreiptis į policiją. Po pusvalandžio prie nelemtų vartų atvyko 2-ojo policijos komisariato apylinkės inspektoriai. Pareigūnai, pasikalbėję su sargu akis į akį, sužinojo, kad prabangių namų, stovinčių vos už šimto metrų nuo jūros, gyventojams, susijungusiems į bendriją, pirmininkauja Klaipėdos savivaldybės tarybos narys Benediktas Petrauskas.
Perduos Statybos inspekcijai
Vakar "Vakarų ekspresas" jau rašė, kad prabangūs namai Giruliuose ėmė dygti prieš pustrečių metų: 1999 metais valstybinę žemę, kur anksčiau veikė pionierių stovykla "Gintarinis krantas", Klaipėdos apskrities viršininko administracija 99 metams išnuomojo vienai uosto bendrovei. 2000 metais Klaipėdos miesto taryba patvirtino šios teritorijos detalųjį planą. 2003 metais leido rekreacinę žemės paskirtį, draudžiančią naujas statybas, pakeisti į gyvenamąją. Sykiu leista apjuosti teritoriją tvora, tačiau niekas neleido užtverti Skautų gatvės, vedančios jūros link. Vakar į šią gatvę atvykę policijos pareigūnai žadėjo išsiaiškinti aplinkybes ir tyrimo medžiagą perduoti Statybos inspekcijai. Beje, tam, kad greta esančio vaikų reabilitacijos centro-darželio "Gintarėlis" auklėtiniai ir toliau galėtų pasivaikščioti prie jūros, šios įstaigos direktorei Nijolei Grubliauskienei jau anksčiau teko kreiptis į Savivaldybę. Po to "Gintarėliui" buvo skirtas atskiras raktas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas