Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Klaipėdos valdininkų interesai


Valdininkui nemalonumai dėl uošvės namo 
Rima Beinoravičienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 03 22 
Uošvės turtai Klaipėdos apskrities valdytojui gali smarkiai atsirūgti
Klaipėdos apskrities viršininkas Vytautas Rinkevičius vakar akivaizdžiai vengė akistatos su žurnalistais. Paaiškėjus, kad auksiniu vadinamame pajūryje greta buvusios apskrities viršininkės Virginijos Lukošienės netrukus įsikurs ir Rinkevičiaus uošvė, ramybę prarado dar ne vienas žinomas uostamiesčio valdininkas.
Pirmtakės pėdomis
Garsiojoje Skautų gatvėje, kur namą pasistatė buvusi Klaipėdos apskrities viršininkė Lukošienė, gyvenamąjį būstą renčiasi ir dabartinio apskrities viršininko socialdemokrato Rinkevičiaus uošvėm Stasė Gailienė. Valstybinė mokesčių inspekcija šiuo metu tiria, už kokias lėšas Rinkevičiaus pirmtakė Lukošienė įsigijo nekilnojamąjį turtą Giruliuose. Nors būsimoji Lukošienės kaimynė nėra valstybės tarnautoja, teisėsaugininkai neatmeta galimybės, kad domėsis ir jos turtu. Gali būti tiriamas ir Rinkevičiaus vaidmuo uošvės statybų istorijoje.
Vengė dėmesio
Žurnalistams susidomėjus Gailienės statybomis naujasis apskrities viršininkas vakar dingo kaip į vandenį. Jis turėjo pirmininkauti konferencijai dėl krantotvarkos problemų, tačiau ten apskrities viršininkas nepasirodė. Konferencijos dalyviai išsiskirstė, taip ir nesužinoję Rinkevičiaus neatvykimo priežasčių. Administracijos atstovė spaudai Roma Kazakauskytė vakar teisinosi, kad viršininkas staiga apsigalvojo ir išvažiavo apžiūrėti Palangos pajūrio, kaip ten pilamas smėlis. Tačiau Rinkevičius buvo nepasiekiamas ir mobiliuoju telefonu. Anksčiau apskrities vadovas susidomėjimą jo šeima vadino siekiu su juo politiškai susidoroti. Jis tvirtino neturįs nieko bendra su uošvei priklausančiu namu, kurį stato jos sūnus Jonas Gailius. Tačiau negalėjo paaiškinti, kaip paprasta moteriškė iš Rietavo sugebėjo tapti turtingiausių ir žinomiausių uostamiesčio žmonių kaimyne.
Uošvės neprotegavo
Valstybinė žemė Girulių miške 1999 metais Klaipėdos apskrities viršininko administracijos leidimu buvo 99 metams išnuomota privačiai kompanijai. 2002 metais ji sudarė sutartis su subnuomininkais, tarp jų - garsūs Klaipėdos verslininkai, politikai. Kaip uošvė pateko į 17 subnuomininkų sąrašą, Rinkevičius teigė nieko nežinantis. Nors tuo metu, kai Gailienė tvarkė savo reikalus, jis ėjo apskrities administracijos sekretoriaus pareigas. Rinkevičius kuravo apskrities administracijos ūkio reikalus ir regioninės plėtros sritį, o su statybų leidimų išdavimu ir žemėtvarka esą neturėjo nieko bendro.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas