Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


V.Blinkevičiūtės kampaniją rėmė lošimų bendrovė?  
Portalas "Delfi"", 2006 10 02 
Neoficialiomis žiniomis, Vyriausioji rinkimų komisija surinko įrodymų, kad socialinės apsaugos ir darbo ministrės Vilijos Blinkevičiūtės prezidentinę rinkimų kampaniją parėmė lošimų bendrovė. Ji tiesiogiai mokėjo už reklamą, nors įstatymai tai daryti draudžia, pranešė LNK žinios.
V.Blinkevičiūtė tvirtina nemananti, kad aiškėjantys rinkimų kampanijos šešėlinio finansavimo faktai ją kompromituoja.
"Nemanau. Aš asmeniškai niekeno nei pagalbos, nei pinigų neprašiau, su niekuo nebuvau susitikusi ir tikrai man labai gaila, jeigu kur nors kas nors ką nors pažeidė", – sakė ministrė.
Pranešama, kad V. Blinkevičiūtei siekiant prezidento posto, 70 tūkst. litų už jos reklaminius stendus galėjo sumokėti ne rinkimų štabas, o su „Olympic Casino“ tinklu susijusi lošimų bendrovė „Mecom grupp“. Nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos tai buvo nuslėpta.
Ministrė LNK tikino apie lošimų verslo pinigus negirdėjusi, esą finansus tvarkė partijos atsakingasis sekretorius Vaidotas Pliusnis.
Apie nelegalią paramą V. Blinkevičiūtei tikina nežinąs ir socialliberalų vedlys Artūras Paulauskas. Jis aiškina, kad tuo metu partijai vadovavo V. Blinkevičiūtė.
Buvę lošimų bendrovės vadovai tikiną neprisimeną, ar finansavo dabartinę ministrę. Praėjus dviem metams po rinkimų, to patvirtinti nesiima ir reklamos agentūra.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas