Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


Nuo trečiadienio iki...  
Antanas Zapsė, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 13 
Rezervinės "tajamnyčios" (paslaptys)
Lietuvoje savaitės "bestselerine" "mėšlo krūva", be abejo, ir jokios konkurencijos, tapo VSD ir jo, atsiprašant, šefo sumanyta ir ypatingai reikšminga valstybei bei slapta SAU operacija, kodiniu pavadinimu "Y ir kiti Arvydo nuotykiai". (Nors kiną suk!) Dar nespėjo užgesti liūdnas VSD skandalas, susijęs su karininko žūtimi "svetimoje scenoje", o "slapto teatro" režisieriai jau stato komediją Tėvynėje. Tiesiog pavydėtinas uolumas, darbštumas ir pareigingumas. Taip, talento neįmanoma užgniaužti ar sunaikinti. Kaip ir meilės. Žinoma, meilės Tėvynei. (Nesvarbu, kad ta TĖVYNĖ ar TA meilė jai kažkada yra buvus "rezerve".) Na, sulaikė laikraščio redaktorių, konfiskavo numerį su paslaptimi, kurios nebuvo, padarė kratas,- atėmė kompiuterius ir... taip giliai įmynė į savo pačiu PATĮ, kad iš po "rudos putos" nė ausų nebesimato. Ne ten ieškot valstybinės paslapties nesaugotojų, "melžiamieji ir gerdamieji VSD hiperbondai". Pasikniskit "savo stalčiuose" - kvaila bausti tą, kuris RADO. Reikia duoti per nagus TAM, kuris MĖTO. Bet argi jūs jį rasit? Jis - gi - tarp jūsų. Jis - vienas iš jūsų. Vadinasi - per arti. Jūs - gi - toliaregiai, ir kas po nuosava nosim - vargu bau, pastebit. Visuomenė jo ir jos "kepurė" - politinis elitas su pačiu šalies prezidentu priešaky) šitą VSD "kino scenarijų" supranta kaip, anot vieno Rytų išminčiaus, juodos katės gaudymą tamsiame kambaryje, ypač kai jos ten nėra, ar išpuolį prieš laisvą žiniasklaidą. Pagrindinio scenaristo Arvydo Pociaus (on i režisior - išvertus iš rezervinės "bondų" kalbos būtų-jis ir pats TOKS) manymu, VSD tik vykdo savo "pareigas" ir "žiūri įstatymų". Beje, kai VISKO bus PRIDARYTA, rezervistas visuomet turės šansą pasitraukti į rezervą. (Ili za kordon - k našim. Iš itin slaptų instrukcijų kominterno aktyvistams.)
P.S. Vakar Kenos geležinkelio stoties darbininkai morzės abėcėlės bėgiais iš Rytų perėmė ypač slaptą ir šifruotą telegramą-"molniją", su kuria, nespėjęs suderinti jos teksto su VSD vadovybe, ir supažindinsiu "V.Ž." skaitytoja: "Po-zdrav-lia-ju Po-ciu-ciu-ciu Toč-ka Tak der-žatj i dal-še Toč-ka Hri-ho-ryč Toč-ka Pried-se-da-tielj kol-cho-za Toč-ka Ždū v Bres-te Toč-ka Boč-ka mio-dū za zos-lū-gi va-še Toč-ka Vsio P.S.S. Atlikę kratą kokiame nors konteineryje "molniją" ryt poryt iššifruos VSD "juodosios kaukės".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas