Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


V.Adamkus siūlo neskubėti reikalaujant A.Pociaus atsakomybės  
Portalas "Delfi", 2006 09 12 
Šalies vadovas Valdas Adamkus siūlo išlaikyti rimtį ir neskubinti procesų, kurie vyksta aiškinantis Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą ir jo vadovybės tinkamumą. „Nestatykit provokacinių klausimų, jūs žinot, kur aš stoviu. Ir aš nuo to nesitrauksiu. Šiandien Seimas su juo (VSD direktoriumi Arvydu Pociumi – DELFI) kalbės ir išgirsime, ką jis pasakys", - sakė V. Adamkus, žurnalistų paklaustas, ar dar A. Pocius dar neprarado jo pasitikėjimo.
„Aš jokiu būdu neteisinu to, kas yra įvykę. Aš tą aiškiai pasakiau ir jokiu būdu nesidangstau, kad nenoriu pertvarkos. Ji turi būti padaryta, bet padarykim tą tvarkingai. Mes visi nešam tą pačią atsakomybę. Ką pagalvos Lietuvos žmonės, jei mes pulsime į isteriją?", - sakė V. Adamkus.
Paklaustas, kodėl nereikalauja V. Pociaus atsakomybės, prezidentas teigė, kad nereikia skubėti. „Kodėl aš turiu reikalauti ko nors? Aš aiškiai išsakiau principus. Svarstykime padėtį rimtai, be emocijų. Žinau, kad yra padaryta galbūt neatsakingų žingsnių departamento (VSD) sprendimuose, bet eikime racionaliai", - sakė V. Adamkus.
Anot jo, yra atsakingos institucijos, yra Seimas, kuris turi perimti kontrolę ir įvertinti tai, ir paspartinti reikalingas permainas. „Principą aš aiškiai esu išsakęs, bet mestis į emocijas, daryti sprendimus iš anksto, pastatyti visą instituciją, mūsų santvarką į chaotišką situaciją nėra jūsų ar mano pareiga. Išlaikykime rimtį", - sakė V. Adamkus.
Praėjusią savaitę po leidėjo Aurimo Drižiaus sulaikymo operacijos, kurią organizavo VSD, V. Adamkus sakė, kad VSD pasielgė neadekvačiai. Šalies vadovas taip pat išsakė, kad jis visada bus už laisvą spaudą ir nevaržomą žodžio laisvę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas