Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


VRK narys J.Udris prisipažino klydęs  
Janina Mateikienė, Lietuvos radijas, Portalas "Delfi", 2006 08 29 
Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Jonas Udris prisipažįsta pasielgęs neatsargiai, kaip įtarimus paviešindamas nepatvirtintas žinias, neva viena lošimų bendrovė „Artūro Paulausko fondui“ pervedė daugiau kaip pusantro šimto tūkstančio eurų.
Kalbėdamas „Žinių radijo“ diskusijų laidoje, J. Udris atsiprašė fondo direktoriaus Gintaro Dalinkevičiaus.
Tuo metu teisingumo ministras Petras Baguška, reaguodamas į G. Dalinkevičiaus prašymą įvertinti J. Udrio veiklą VRK, teigia teigia neturintis įgaliojimų vertinti Jono Udrio veiklą Vyriausioje rinkimų komisijoje ar priimti kokius nors sprendimus jo atžvilgiu.
Teisingumo ministras Petras Baguška savo atsakyme Gediminui Dalinkevičiui akcentuoja, kad įstatymas nenumato galimybės atšaukti ministro deleguotą Vyriausiosios rinkimų komisijos narį. Tokiu būdu yra siekiama užtikrinti komisijos nepriklausomumo principą. Komisijos nario įgaliojimai galėtų būti nutraukti, jei Seimas balsų dauguma pareikštų jam nepasitikėjimą.
Vyriausioji rinkimų komisija sudaroma ketveriems metams. Jos narius siūlo teisingumo ministras, Teisininkų draugija ir rinkimuose daugiausia mandatų gavusios partijos. VRK nariai negali dalyvauti partijų veikloje.
Joną Udrį į komisiją delegavo ankstesnis ministras Bužinskas. J. Udris yra sustabdęs narystę Darbo partijoje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas