Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Teisingumo ministro užtarimo G.Dalinkevičius nesulaukė  
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 08 28 
Artūro Paulausko fondo vadovui Gediminui Dalinkevičiui, kurį papiktino Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nario Jono Udrio žodžiai apie fondo finansavimą, teks pasitenkinti nebent jo atsiprašymu arba kreiptis į teismą. Viešosios įstaigos vadovo skundą išklausęs teisingumo ministras Petras Baguška pareiškė negalintis atšaukti savo pirmtako deleguoto VRK nario.
Pasak P. Baguškos, Vyriausiosios rinkimų komisijos įstatyme yra nurodytas baigtinis sąrašas atvejų, kuomet pasibaigia VRK nario įgaliojimai, pavyzdžiui, kai prisiekia naujos sudėties komisija, narys miršta, atsistatydina, netenka Lietuvos pilietybės, Seimo nutarimu atleidžiamas iš pareigų, teismas jį pripažįsta neveiksniu, įsiteisėja teismo apkaltinamasis nuosprendis, parlamentarai balsų dauguma pareiškia nepasitikėjimą juo.
„Įstatyme nenustatyta teisingumo ministro teisė atšaukti VRK narį. Tuo užtikrinamas komisijos nepriklausomumo principas“, - pabrėžė P. Baguška.
Be to, anot jo, J. Udris nėra valstybės tarnautojas ar pavaldus teisingumo ministrui. Todėl ministerijos vadovas esą neturi įgaliojimų priimti kokių nors sprendimų dėl VRK nario.
Į ministrą G. Dalinkevičius kreipėsi papiktinęs praėjusią savaitę J. Udrio viešai pasakytais žodžiais, esą minėtas fondas galėjo gauti 150 tūkst. eurų iš lošimų verslu užsiimančios bendrovės „Olympic Entertainment Group".
Fondo vadovas apkaltino J. Udrį, kuris tiria A. Paulausko vadovaujamos Naujosios sąjungos finansavimo skaidrumą, šmeižtu bei dezinformacija. Dėl to jis kreipėsi ne tik į darbo grupės vadovą, bet ir VRK pirmininką Z. Vaigauską.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas