Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Socialliberalai kaltina VRK šmeižtu  
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 08 24 
Naujoji sąjunga kratosi įtarimų šešėlio dėl neskaidraus finansavimo, o Artūro Paulausko fondo vadovas reikalauja, kad Vyriausioji rinkimų komisija pasiaiškintų dėl tokių žinių paskleidimo žiniasklaidai. Viešosios įstaigos Artūro Paulausko fondas direktorius Gediminas Dalinkevičius trečiadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė raštą, kuriame reikalauja paaiškinti, kodėl komisijos atstovas Jonas Udris "paskleidė tikrovės neatitinkančias žinias, kad lošimų versle dalyvaujanti įmonė pervedė į viešąją įstaigą Artūro Paulausko fondas 150.000 eurų". Antradienį VRK posėdyje, įvertinus žiniasklaidoje paskelbtą informaciją, kuri Naujajai sąjungai (socialliberalams) meta įtarimų šešėlį dėl neskaidraus finansavimo, nuspręsta pradėti tyrimą. Socialliberalų finansus tiriančios VRK darbo grupės vadovas Jonas Udris tuomet kaip vieną iš tyrimo aspektų įvardijo ir žiniasklaidoje pasirodžiusias žinias, esą su lošimų verslu susijusios bendrovės galėjo paremti Naująją sąjungą per jos lyderio Artūro Paulausko vardo fondą. Tačiau fondo vadovas tikina, jog fondas iš viso nėra gavęs jokios finansinės paramos. "Tai yra šmeižikiškas pareiškimas, aš turiu visus tai įrodančius dokumentus", – VRK vadovui Zenonui Vaigauskui įteikęs raštišką prašymą pasiaiškinti pabrėžė p. Dalinkevičius. Pasak jo, viešoji įstaiga Artūro Paulausko fondas socialliberalų lyderio žmonos Jolantos iniciatyva buvo įteigtas prieš kelis mėnesius, jokios veiklos nebuvo pradėjęs vykdyti – todėl ir rėmėjų neturėjęs. VRK vadovas pripažino, jog posėdyje apie įtarimus prabilęs p. Udris pasielgė neapdairiai. "Dalykus, kurie gali įžeisti, klaidinti, mano galva, reikia sakyti patikrinus, nes yra gana daug skleidžiamų gandų, kuriuos pasitikrinus paaiškėja, kad jie nėra pakankamai pagrįsti", – sakė p. Vaigauskas.
Tyrimai tęsiasi
VRK socialliberalų finansus narplioja jau kelias savaites – iš pradžių darbo grupė aiškinosi, ar NS per partijos narius Valstybinėje draudimo priežiūros komisijoje neprotegavo partiją parėmusių lošimo bendrovių. Antradienį VRK darbo grupei pavesta išsiaiškinti, kiek pagrįsta paskelbta informacija, jog NS galėjo nuslėpti su lošimų verslu susijusios bendrovės "Mecom grupp" skirtą finansinę paramą buvusiai kandidatei į prezidentus Vilijai Blinkevičiūtei, taip pat išsiaiškinti, ar partija nebuvo finansuojama lošimų bendrovei lėšas pervedus per Artūro Paulausko vardo fondą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas