Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Naujoji sąjunga toliau neigia įtarimus  
Portalas "Delfi", 2006 08 23 
Socialliberalai ginasi negavę neaiškių lėšų ir kaltina Vyriausiąją rinkimų komisiją šmeižtu. „Artūro Paulausko fondo“ direktorius Gediminas Dalinkevičius komisijos reikalauja paaiškinti, kodėl jos atstovas Jonas Udris paskleidė tikrovės neatitinkančias žinias.
J. Udris pareiškė, kad lošimų versle dalyvaujanti įmonė pervedė į šį fondą 150 tūkst. eurų. G. Dalinkevičius teigia turįs visus dokumentus, kurie įrodo, jog toks pareiškimas yra šmeižikiškas.
„Įstaiga, kuriai aš atstovauju, ji yra viešoji įstaiga. Ji nėra Artūro Paulausko fondas. Ji tik turi tokį pavadinimą. Fondo steigėja yra jo žmona Jolanta. Aš ginu šį reikalą, nes, manau, kad yra labai smarkiai pažeista mūsų veiklos perspektyva“, – sako G. Dalinkevičius.
Vyriausioji rinkimų komisija tiria informaciją, jog socialliberalai galėjo nuslėpti su lošimų verslu susijusios bendrovės skirtą finansinę paramą.
Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas pripažįsta, kad Komisijos narys pasielgė neapdairiai prabildamas apie įtarimus dėl galimai neteisėto Naujosios Sąjungos finansavimo per Artūro Paulausko fondą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas