Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


G.Dalinkevičius neigia sulaukęs lošimo organizatorių paramos  
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 08 23 
Viešajai įstaigai Artūro Paulausko fondas vadovaujantis, buvęs Seimo narys Gediminas Dalinkevičius tikina negavęs paramos iš lošimų verslu užsiimančios bendrovės ir kaltina Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narį, kuris tiria Naujosios sąjungos finansavimo skaidrumą, šmeižtu bei dezinformacija.
„Fondas iš „Olympic Entertainment Group“ negavo nė lito“, - DELFI tvirtino eksparlamentaras, trečiadienį dėl to kreipęsis į VRK pirmininką Zenoną Vaigauską.
Jį papiktino VRK darbo grupės pirmininko Jono Udrio išvakarėse paskleistos „tikrovės neatitinkančios žinios“, esą lošimų versle dalyvaujanti įmonė pervedė minėtam fondui 150 tūkst. eurų. Šie žodžiai nuskambėjo VRK posėdyje, vėliau – ir LNK Žiniose“.
G. Dalinkevičius paprašė jam atsakyti, kuo remdamasis VRK narys pareiškė, kad „(fondas – DELFI) iš “Olympic Entertainment Group“ ar su ja susijusių bendrovių yra gavusi ženklias pinigų sumas. Yra minima pusantro šimto tūkstančių eurų. Jeigu tai tiesa, ar šie pinigai nebuvo skirti naudojami finansuoti Naujajai sąjungai?“
Pasak fondo direktoriaus, tokiais žodžiais viešajai įstaigai buvo padaryta „milžiniška žala“. „Ar visas abejones turime viešumon kelti? Jei tai bus vėliau paneigta, ar tie, kurie girdėjo kaltinimą, girdės ir paneigimą. Gauname juokingą produktą, nes neturime atsakomybės“, - piktinosi G. Dalinkevičius.
Savo ruožtu J. Udris pabrėžė VRK perdavęs tik darbo grupę pasiekusią informaciją, kurią dar reikia patikrinti. Būtent tam esą buvo paprašyta pratęsti darbo grupės įgaliojimus.
„Mes šią informaciją gavome iš įvairių šaltinių, ji dar nėra patikrinta. Per tolesnį tyrimą mes būtent tai ir darysime, kad galėtume ją patvirtinti arba paneigti“, - DELFI sakė J. Udris.
VRK sudaryta darbo grupė jau porą savaičių tiria Naujosios sąjungos finansavimo skaidrumą. Antradienį jai taip pat buvo pavesta ištirti žiniasklaidos paskelbtą informaciją, jog socialliberalai galėjo nuslėpti su lošimų verslu susijusios bendrovės "Mecom grupp" skirtą finansinę paramą buvusiai jų kandidatei į prezidentus Vilijai Blinkevičiūtei, taip pat - išsiaiškinti, ar partija nebuvo finansuojama lošimų bendrovei lėšas pervedus per partijos lyderio A.Paulausko fondą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas