Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Išvadą rašo, įrodymų nėra  
Agnė Pačkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 08 22 
Vyriausioji rinkimų komisija baigė tyrimą dėl Naujajai sąjungai 2004 m. UAB "Mecom Grupp" skirtos finansinės paramos. Tyrėjai užsimena, jog įrodymų, kad socialliberalai protegavo partiją parėmusią bendrovę, nerasta. Vakar Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) darbo grupė apklausė paskutinį tyrimo dalyvį – buvusį "Mecom Grupp" generalinį direktorių Giedrių Sakalauską. Tačiau jis, kaip ir anksčiau liudijęs dabartinis įmonės vadovas Gintaras Grybėnas, neigė, jog per socialliberalus Valstybinėje lošimų priežiūros komisijoje siekta bendrovei palankių sprendimų. VŽ rašė (2006 08 09), jog VRK tiria Petro Naviko, Valstybinės lošimų priežiūros komisijos nario, kurio įgaliojimai šiuo metu sustabdyti, skundą. Ponas Navikas suabejojo, ar 2004 m. Naujajai sąjungai skirta "Mecom Grupp" 70.000 Lt parama nebuvo siekiama atsilyginti už kai kuriuos Valstybinės lošimų priežiūros komisijos sprendimus. Mat net du komisijai nariai – Vytautas Janulis ir Ilona Daiva Gajauskienė – 2001 m. buvo deleguoti iš Naujosios sąjungos gretų. Ponas Sakalauskas tvirtino tik dabar iš žiniasklaidos sužinojęs, jog p. Janulis ir p. Gajauskienė buvo Naujosios sąjungos nariai. Be to, jis pabrėžė, jog sprendimą, kurią partiją remti, priėmė bendrovės valdyba Estijoje. "Aš asmeniškai būčiau rėmęs kitą partiją. Esu dešiniųjų pažiūrų. Bet buvo priimtas valdybos sprendimas, ir jį vykdžiau", – nurodė p. Sakalauskas. Anksčiau visus p. Naviko įtarimus VRK paneigė Naujosios sąjungos atstovai bei Valstybinė lošimų priežiūros komisija.
Baigia darbą
Jonas Udris, VRK darbo grupės vadovas, teigia, jog visos apklausos atliekant šį tyrimą baigtos, "belieka susisteminti medžiagą ir parengti išvadų projektą". Jis tikisi, kad šis darbas bus baigtas šiandien. "Paskutinis susitikimas esminių posūkių visoje tyrimo eigoje nepadarė", – užtikrino p. Udris. Ponas Udris žurnalistams yra kelis kartus minėjęs, kad nėra įrodymų, jog socialliberalai už paramą protegavo bendrovę Valstybinėje lošimų priežiūros komisijoje. Vis dėlto, jei įtarimai pasitvirtintų, socialliberalai gali prarasti valstybės dotaciją. Rudenį šiai partijai iš biudžeto numatyta skirti 343 tūkst. Lt.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas