Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


V.Fiodorovas neigia Azartinių lošimų įstatymo pakeitimo sąsajas su „Mecom Grupp“  
Portalas "Delfi", 2006 08 19 
Buvęs Naujosios sąjungos (socialliberalų) partijos narys Vasilijus Fiodorovas DELFI atsiuntė kreipimąsi, kuriame teigia, jog abejonės dėl socialliberalų atstovų ryšių su azartinių lošimų verslu bendrove „Mecom Grupp“ ir jo registruoti Azartinių lošimų įstatymo pakeitimai niekaip nesusieti.
„Nuo 2004 metų liepos 01 d. nepriklausau nei vienai partijai, todėl įtarti palankumų Naujajai sąjungai būtų sunku, ypač žinant mano nusivylimą partijos, kuriai priklausiau, vadovų veiksmais. Bet mano pareiga pasakyti tiesą – nei NS pirmininkas, nei tuometiniai Seimo frakcijos vadovai, registruojant šią įstatymo pataisą, jokio poveikio man nedarę“, - sakoma laiške.
Jis tvirtina, kad LNK reportaže kalbama apie įstatymo pataisą užregistruotą 2004 metų kovą, bet neužsimenama apie tai, kad tai buvo įstatymo projekto IXP-2801 antras, pataisytas variantas.
„Pirmą Seimas grąžino man, kaip iniciatoriui tobulinti dar 2003 metų gruodžio 18 d. Dar daugiau, įstatymo pataisa gimė po 2003 vasarą kreipimosi į mane keturių bendrovių užsiimančių lošimo verslu, su prašymu neleisti šį biznį padaryti neskaidriu ir naudingu stambioms kompanijoms. Tarp šių bendrovių tikrai nebuvo nei minėtos reportaže "Mecom Grupp" nei "Olympic Casino Group Baltija". Turiu dokumentus patvirtinančius šiuos faktus“, - sakoma V.Fiodorovo laiške.
Socialliberalų finansais VRK susidomėjo gavusi Valstybinės lošimų priežiūros komisijos nario Petro Naviko, kurio įgaliojimai komisijoje šiuo metu suspenduoti, skundą. P.Navikas pareiškė, kad socialliberalų atstovai galėjo proteguoti lošimų firmą už tai, kad ši per rinkimus partijai skyrė dešimtis tūkstančių litų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas