Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ehudo Olmerto karikatūros


Karikatūra Norvegijos laikraštyje suerzino Izraelį  
Portalas "Delfi", 2006 07 27 
Izraelio ambasadorė Norvegijoje Miryam Shomrat išreiškė nepasitenkinimą žiniasklaidos reguliuotojams dėl karikatūros, kurioje vaizduojamas Izraelio ministras pirmininkas Ehudas Olmertas kaip nacių koncentracijos stovyklos viršininkas, praneša BBC.
Pasak ambasadorės, karikatūra Oslo dienraštyje „Dagbladet“ gerokai peržengė žodžio laisvės ribas ir kai kuriose Europos šalyse būtų traukiama baudžiamojon antsakomybėn.
Kaip teigė Norvegijos nacionalinis transliuotojas NRK, „Dagbladet“ redaktorius įsitikinęs, kad karikatūra yra „saviraiškos laisvės ribose“.
M. Shomrat pateikė oficialų skundą Norvegijos žiniasklaidos profesiniam komitetui dėl liepos 10 d. pasirodžiusios karikatūros.
Savo interviu „BBC Europe Today“ ambasadorė pabrėžė, kad nepaisant visko, jos protesto neįmanoma sulyginti su Musulmonų pasaulyje kilusia nepasitenkinimo banga dėl pranašo Mahometo karikatūros Danijos laikraštyje „Jyllands-Posten“.
Pasak „Dagbladet“ vyriausiojo redaktoriaus Larso Helle, laikraštis labai rimtai žiūri į Izraelio ambasadorės skundą.
„Tačiau aš nesibijau, kad laikraštis „Dagbladet“ bus pripažintas kaltu“, – pridūrė vyriausiasis redaktorius.
Karikatūroje pavaizduotas Izraelio premjeras E. Olmertas stovintis koncentracijos stovyklos balkone. Jis rankoje laiko snaiperio šautuvą, o ant grindų matyti nušautas žmogus.
Pasak „Dagbladet“, šis piešinys yra akivaizdi aliuzija į Holivudo filmą „Šindlerio sąrašas“ („Schindler’s List“), kuriame sadistinių polinkių turintis nacių vadas pramogai žudo žydų kalinius.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas