Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


G. Petriko teiginius A. Brazauskas vadina anekdotu  
Portalas „Omni“, 2006 03 03 
Premjeras Algirdas Brazauskas anekdotu pavadino JAV kalinčio buvusio koncerno EBSW prezidento Gintaro Petriko teiginius spaudoje, esą šis su A.Brazausku derino Kazio Ratkevičiaus kandidatūrą į Lietuvos banko vadovus.
"Kokia EBSW, ką jūs, juokaujate? Petrikas su manim derino kandidatūrą? Geresnio anekdoto nesugalvosi. Negaliu pasakyti, šmeižtas, ne šmeižtas, bet tai yra anekdotas. Tokių dalykų nebuvo, aš Petriko išvis nepažįstu", - penktadienį žurnalistams sakė tuometinis Lietuvos prezidentas A.Brazauskas.
Kita vertus, jis teigė neatsimenantis, kas buvo prieš trylika metų.
"Aš buvau prezidentas ir tais dalykais neužsiiminėjau. Manau, kad tokie Petriko pareiškimai neverti rimto nagrinėjimo ir rimto dėmesio, nes tai žmogus, kuris už nieką neatsako, padaro sumaištį Lietuvoje, kur yra normalus politinis gyvenimas, įnešama sumaištis be jokio reikalo", -tvirtino premjeras.
Beveik dvejus metus JAV kalėjime laikomas buvęs bankrutavusio ir milijonus indėlių gyventojams negrąžinusio EBSW koncerno prezidentas G.Petrikas interviu dienraščiui "Lietuvos rytas" penktadienį teigė K.Ratkevičiaus, kuris buvo EBSW žmogus, kandidatūrą derinęs su A.Brazausku.
"Kol kas apie tai nenoriu plačiau kalbėti. Tačiau jūs žinote, kad yra vienas žmogus, kuriam įstatymas suteikia teisę siūlyti kandidatą į Lietuvos banko vadovus. Tai su juo ir derinome. (Lietuvos banko valdytoją Seimui teikia prezidentas. Šalies vadovas tada buvo Algirdas Brazauskas - "Lietuvos rytas")", - teigė R.Petrikas.
"Taip. Galime sakyti, kad mes jį (K.Ratkevičių - BNS) ir paskyrėme", - tvirtino G.Petrikas.
G.Petriko teigimu, koncernas šalies bankuose įsitvirtino todėl, kad dėl įtakos bankuose susikirto jo ir kai kurių tuo metu valdžioje buvusių žmonių interesai. "Būtent dėl to nepasidalijimo ir prasidėjo EBSW žlugimas, - teigė G.Petrikas.
Jis taip pat pripažino, kad pagrindinius sprendimus priimdavo tuometis premjeras Adolfas Šleževičius, su kuriuo G.Petrikas teigia bendradarbiavęs visais lygiais.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas