Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


G.Petrikas teigia turintis įrodymų apie valdininkams mokėtus pinigus 
Portalas "Delfi", 2006 03 04 
Buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas teigia galėsiantis pateikti įrodymų, kad EBSW koncernas aukštiems valdininkams mokėjo pinigus. Taip jis sureagavo į Lietuvos banko valdytojo Reinoldijaus Šarkino žodžius, kad šis nepažinojo G.Petriko ir negaudavo kas mėnesį kyšių už koncernui palankius sprendimus.
R.Šarkinas ketvirtadienį pareiškė dėl šmeižto ketinantis kreiptis į teisėsaugos institucijas. Buvęs EBSW prezidentas telefonu iš kalėjimo JAV dienraščiui "Lietuvos rytas" sakė esąs pasiryžęs įrodyti, kad iš tiesų turi įdomios bei svarbios informacijos.
Anot jo, tuometinis finansų ministro pavaduotojas R.Šarkinas buvo etatinis EBSW darbuotojas . Valstybinio komercinio banko akcininkų susirinkimuose jis atstovavo tuo metu valstybei priklausiusioms banko akcijoms.
"Buvome suinteresuoti, kad jis balsuotų taip, kaip reikia. Ir jis buvo pasodintas "ant atlyginimo". Vėliau R.Šarkinas tapo finansų ministru, tačiau tai nieko nepakeitė", - teigė G.Petrikas.
Buvęs EBSW prezidentas pripažino nušalinęs nuo pareigų tuometį Lietuvos banko valdytoją Romualdą Visokavičių, o vietoj jo EBSW veikėjai į šią kėdę pasodino savo žmogų - Kazį Ratkevičių, kuris tapo tarsi etatiniu EBSW darbuotoju - Lietuvos banko valdytoju.
G.Petrikas teigė, kad K.Ratkevičiaus paskyrimą derino su žmogumi, kuris turi teisę siūlyti kandidatą į Lietuvos banko vadovus. Lietuvos banko valdytoją prezidento teikimu patvirtina Seimas. Tada šalies vadovas buvo Algirdas Brazauskas.
Buvęs EBSW vadovo teigimu, privatizuoti valstybinių bankų nepavyko, nes tam esą sutrukdė tuometis premjeras Adolfas Šleževičius.
Po šio G.Petriko interviu gali būti pratęstas komisijos EBSW veiklai tirti darbas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas