Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos magnatų interesai


UAB „Media bitės“ įsigijo „Žurnalų leidybos grupės“ verslą, darbą pradeda nauja vadovų komanda 
15min.lt, 2017 09 29 
UAB „Media bitės“ ir UAB „Žurnalų leidybos grupė“ (ŽLG) baigė sandorį dėl ŽLG priklausančio žiniasklaidos verslo įsigijimo. Nuo spalio 2 dienos darbą pradeda nauja įmonės vadovų komanda, rašoma spaudai išplatintame pranešime.
Anot pranešimo, po sandorio užbaigimo žurnalų „Žmonės“, „Laima“, „Ji“, „Edita“ ir kt. leidyba bei portalų Žmonės.lt, Elaima.lt, Ji24.lt, Shopspy.lt vystymas tęsiamas įmonėje „Media bitės“.
Įsigytus žiniasklaidos kanalus valdančios įmonės generaliniu direktoriumi dirba Tomas Balžekas, o vykdomuoju direktoriumi – Martynas Basokas. Žiniasklaidos kanalų rinkodarai vadovaus Gabrielė Burbienė. Prekybos vadovu tampa Tomas Bindokas.
„Skaitytojų labai mėgstami žurnalai ir portalai nuo šiol turi naujus savininkus, kurie rūpinsis leidybos tęstinumu ir progresu. Didžiuojuosi, kad pavyko suburti ambicingą vadovų ir akcininkų komandą. Esame pasiruošę priimti šį iššūkį“, – sako T.Balžekas, „Media bitės“ generalinis direktorius.
UAB „Media bitės“ nuo šiol priklauso ŽLG valdytų žiniasklaidos kanalų teisės ir pareigos, turtas ir visi prekių ženklai.
„Media bitės“ taip pat įsigijo ŽLG dalį (40 proc.) bendrovėje „Medipresa“, užsiimančioje periodinių leidinių ir knygų platinimu.
Tuo metu bendrovė „Vertikali medija“, valdanti transporto skelbimų portalą „Autogidas“ ir nekilnojamojo turto skelbimų portalą „DomoPlius“, ir toliau lieka ŽLG nuosavybe.
T.Balžekui priklauso 51 proc. „Media bičių“ akcijų, dar 24 proc. valdo Martynas Basokas, 10 proc. – pagrindinis užsakomųjų skrydžių bendrovės „Small Planet Airlines“ akcininkas Vytautas Kaikaris, 9 proc. – Gabrielė Burbienė, 6 proc. – Tomas Bindokas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas