Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


Lenkijos „Itaka“ prašo leidimo perimti „Novaturą“ 
Delfi.lt, 2017 09 29 
Didžiausia Lenkijos kelionių organizatorė „Itaka Holdings“ prašo leidimo perimti Lietuvos kelionių organizatorę „Novaturas“.
Konkurencijos taryba ketvirtadienį gavo „Itaka Holdings“ prašymą perimti 100 proc. „Novaturo“ akcijų. Lenkijos įmonė taip pat perims „Novaturo“ antrines įmones „Aviaturas ir partneriai“, Latvijos bei Estijos bendroves „Novatour“ ir Rumunijos „Novatours Holidays“.
Apie sandorį pranešta birželio pabaigoje. Akcijas už neatskleidžiamą sumą parduoda didžiausias Vidurio ir Rytų Europos privataus kapitalo investicijų fondas „Enterprise Investors“, 70,72 proc. „Novaturo“ akcijų valdantis per Liuksemburgo bendrovę „Central European Tour Operator“, taip pat smulkieji akcininkai - Vidas Paliūnas, Ugnius Radvila ir Rytis Šūmakaris, valdantys po 9,76 proc. akcijų.
„Enterprise Investors“ Lietuvos įmonės akcijų už 40 mln. eurų įsigijo prieš dešimtmetį.
„Itaka Holdings“ yra didžiausia poilsinių kelionių organizatorė Lenkijoje. Grupė pernai gavo 427,2 mln. eurų konsoliduotų pajamų ir uždirbo 15,1 mln. eurų grynojo pelno, aptarnavo 637 tūkst. klientų.
Įmonei priklauso 170 kelionių agentūrų Lenkijoje ir 3 - užsienyje.
„Novaturas“ praėjusiais metais gavo 101,587 mln. eurų konsoliduotų pajamų - 2,3 proc. daugiau nei 2015 metais, kai įmonių grupės apyvarta buvo 99,308 mln. eurų.
Bendrovės konsoliduotas grynasis pelnas per metus išaugo beveik dukart iki 4,462 mln. eurų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas