Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


Vilniuje sulaikyti įtariami plėšikai, vienas jų – saugos tarnybos „Titanas“ direktorius 
Delfi.lt, 2017 09 27 
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai sulaikė du vyrus, įtariamus plėšimu.
Liepos 7 d. apie 17 val. į butą, Vilniuje, Darbininkų g., įsibrovė du vyrai, sumušė ten buvusius buto šeimininkus, šešiasdešimt ketverių metų amžiaus sutuoktinius, nuo jų rankų numovė ir pagrobė auksinius žiedus bei kitus daiktus ir pasišalino. Po šio nusikaltimo vienas iš nukentėjusiųjų dėl įvairių kūno sužalojimų buvo išvežtas į ligoninę, praneša Vilniaus apskrities policija.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šio sunkaus nusikaltimo. Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai greitai išsiaiškino, kad į butą įsibrovę vyrai ieškojo nukentėjusiųjų anūko, kuris galbūt jiems skolingas, o tame pačiame bute gyvenančio aštuoniolikmečio vaikino neradę, panaudojo fizinį smurtą ir pagrobė jo ir jo senelių turtą.
Pareigūnai nustatė, kad nukentėjusiųjų anūkas ankščiau nelegaliai, neįforminus jokių juridinių dokumentų ir nemokant nustatytų mokesčių, kurį laiką dirbo Vilniuje įsikūrusioje saugos tarnyboje „Titanas“. Tyrėjai, surinkę papildomų įrodymų dėl šio nusikaltimo padarymo, rugsėjo 26 d. skirtingose Vilniaus vietose sulaikė du įtariamuosius. Vienas jų – saugos tarnybos direktorius. Įtariamieji, 27 ir 37 metų amžiaus vyrai, uždaryti į areštinę.
Sostinės kriminalistai jų gyvenamosiose ir saugos tarnybos patalpose atliko kratas ‒ rasta bei paimta du ginklai, šoviniai, metalinės teleskopinės lazdos, pinigai, automobiliniai GPS siųstuvai, įvairių žmonių vardais užpildyti vekseliai ir galbūt psichotropinė medžiaga.
Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už plėšimą, padarytą įsibraunant į patalpą, numato laisvės atėmimo bausmę iki septynerių metų.
Byloje esančią medžiagą apie nelegalius įdarbinimus, mokesčių nemokėjimą ir kt. policija perduos Valstybinei mokesčių inspekcijai ir Darbo inspekcijai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas