Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


Atsistatydina „Vilniaus vandenų“ vadovas A. Ignatavičius 
Delfi.lt, 2017 09 26 
Antradienį bendrovės „Vilniaus vandenys“ valdybos pirmininkas Darius Nedzinskas, nepriklausomi valdybos nariai Arūnas Bivainis ir Juozas Buitkus bei įmonės generalinis direktorius Aidas Ignatavičius įteikė prašymus dėl atsistatydinimo iš pareigų, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Bendrovės valdybos pirmininkas, du jos nariai bei įmonės generalinis direktorius savo pareigas nustos eiti spalio 10 dieną.
„Vilniaus vandenų“ valdybos pirmininko Dariaus Nedzinsko teigimu, nuo 2015 metų dirbusi bendrovės valdyba, kurios pagrindą sudarė nepriklausomi nariai, sėkmingai įgyvendino savo tikslus – iš pagrindų pakeitė bendrovės veiklos modelį bei reikšmingai pagerino jos finansinius ir veiklos rezultatus.
„Esame pokyčių komanda ir šį įmonei reikšmingą etapą jau įgyvendinome. Įmonė tapo skaidrumo ir efektyvumo pavyzdžiu ne tik Vilniaus, bet ir kitų miestų savivaldybių įmonėms. Valdybos vardu norėčiau padėkoti bendrovės generaliniam direktoriui ir visai vadovų komandai už profesionalų darbą, o Vilniaus miesto merui - už suteiktą pasitikėjimą įgyvendinti šiuos reikšmingus pokyčius. Tikimės, jog naujoji vadovybė tęs sėkmingą įmonės veiklą“, – pranešime spaudai teigė D. Nedzinskas.
„Vilniaus vandenų“ valdybos pirmininko teigimu, iki 2016 metų nuostolingai veikusi įmonė iš esmės pagerino finansinę būklę ir tai sudarė galimybes šiemet penktadaliu sumažinti vandens tiekimo bei nuotekų tvarkymo kainas, o akcininkams išmokėti 4 mln. eurų dividendų.
Bendrovei pavyko padengti pradelstas skolas tiekėjams bei 22 mln. eurų sumažinti įsiskolinimus finansinėms institucijoms, kurios dabartiniu metu sudaro tik 3,4 mln. eurų.
Įgyvendintos efektyvumo didinimo priemonės leido veiklos sąnaudas sumažinti daugiau nei 4,1 mln. eurų, o įmonės EBITDA per 2016 metus išaugo 21 proc. ir pasiekė 13,7 mln. eurų. Taip pat bendrovė skaidriai ir pelningai atsisakė dalies veiklai nebūtino nekilnojamojo turto, o centrinį biurą ir pagrindinį klientų aptarnavimo skyrių perkėlė į trečdaliu mažesnes, taupesnes ir klientams bei darbuotojams patogesnes patalpas.
Bendrovės generalinio direktoriaus A. Ignatavičiaus teigimu, po praėjusiais metais sėkmingai įgyvendintų pokyčių įmonės struktūra tapo gerokai paprastesnė ir efektyvesnė.
Bendrovėje įdiegta šiuolaikiška veiklos valdymo sistema padėjo pagrindus tvirtos organizacinės kultūros formavimui, leido beveik pusei darbuotojų 11 proc. padidinti atlyginimą, o už pasiektus rezultatus daugeliui jų išmokėti metinius atlygio priedus.
„Vadovų komandai ir visam įmonės kolektyvui dėkoju už itin sėkmingą bendrą darbą ir pasiektus rezultatus. Praėjusiais metais akcininkų patvirtintas Strateginis veiklos ir plėtros planas, kuriame numatytos 65 mln. eurų investicijos į infrastruktūros atnaujinimą ir plėtrą, nubrėžė aiškią tolimesnę įmonės veiklos kryptį. Šios investicijos ne tik leis dar didesniam skaičiui klientui tiekti geriamąjį vandenį bei tvarkyti jų nuotekas, tačiau ir sumažins galimų avarijų riziką ateityje. Todėl kaip vilnietis ir šios bendrovės klientas tikiuosi, jog pradėti darbai bus tęsiami bei kurs ilgalaikę vertę miestiečiams“, – teigė A. Ignatavičius.
A. Ignatavičius „Vilniaus vandenims“ vadovavo nuo 2016 metų sausio, o nepriklausomi valdybos nariai į šias pareigas buvo paskirti 2015 metais.
„Vilniaus vandenys” tiekia tyrą geriamąjį vandenį Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių ir Vilniaus rajonų gyventojams, taip pat tvarko nuotekas bei eksploatuoja tam naudojamus vandentiekio ir nuotekų tinklus. Bendrovė turi daugiau nei 250 tūkst. klientų, kuriems tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių, kurių gylis siekia iki 180 metrų. Per parą savo klientams bendrovė patiekia maždaug 90 tūkst. kubinių metrų skaidraus ir tyro vandens.
Bendrovės „Vilniaus vandenys“ akcijos priklauso Vilniaus, Vilniaus rajono, Švenčionių rajono bei Šalčininkų rajono savivaldybėms.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas