Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


Teismo verdiktas „Naftos grupės“ vadovų byloje - gruodį 
Delfi.lt, 2017 09 25 
Teismas, daugiau nei dvejus metus nagrinėjantis bylą dėl buvusių naftos produktų ekspedijavimo bendrovės „Naftos grupė“ vadovų padarytos 20 mln. eurų žalos bendrovei „Klaipėdos nafta“ bei didelės vertės jos turto iššvaistymo, sprendimą ketina paskelbti gruodį.
Klaipėdos apygardos teismo atstovė Laima Domarkienė BNS informavo, kad pirmadienį teismas tęsė bylos nagrinėjimą, o lapkričio pradžioje baigiamąją kalbą turėtų sakyti vienas iš kaltinamųjų. Anot jos, sprendimą teismas skelbs gruodį.
Po ketverius metus trukusio teisėsaugos tyrimo įtarimai pareikšti buvusiam „Klaipėdos naftos“ vadovui Jurgiui Aušrai, buvusiam komercijos direktoriui Ričardui Milvydui, „Naftos grupės“ savininkams ir vadovams Artūrui ir Antanui Urbučiams, buvusiai Tiekimo skyriaus vadovei Svetlanai Popovai ir buvusiam Šiaulių banko Klaipėdos filialo valdytojui Andrejui Vaičiuliui.
„Naftos grupės“ vadovai įtariami padarę daugiau kaip 20 mln. eurų žalos „Klaipėdos naftai“, iššvaistę daugiau kaip 600 tūkst. eurų jos lėšų, pinigų plovimu ir kitais nusikaltimais.
Teisėsauga nustatė, jog 2005-2010 metais vienintelis „Naftos grupės“ akcininkas A.Urbutis , pasinaudodamas uošvio A.Vaičiulio ryšiais su J.Aušra, sudarė valstybei nuostolingą sutartį, pagal kurią „Naftos grupė“ įgijo išskirtines sąlygas perkrauti naftos produktus per „Klaipėdos naftos“ terminalą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas