Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


Linkevičius palieka socialdemokratus, sieks išlaikyti ministro portfelį 
Gytis Pankūnas, Alfa.lt, 2017 09 23 
Socdemams nusprendus išeiti iš valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“, jų deleguotas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius nutarė trauktis iš socialdemokratų gretų.
Tai Alfa.lt L. Linkevičius patvirtino šeštadienį. Pareiškimą apie pasitraukimą iš partijos jis tikina LSDP įteiksiantis pirmadienį.
„Mano sprendimas yra pasitraukti iš partijos“, – teigė L. Linkevičius, kuris šeštadienį socialdemokratų tarybos posėdyje, kur nuspręsta trauktis iš koalicijos, nedalyvavo.
L. Linkevičiaus teigė tikintis, kad galės toliau vadovauti Užsienio reikalų ministerijoje.
„Aš galėčiau toliau dirbti, jeigu bus pasitikėjimas prezidentės, premjero, be abejo“, – teigė L. Linkevičius.
Politikas kritikavo socdemų sprendimą trauktis iš valdančiosios koalicijos.
„Sprendimas yra nesavalaikis, nelogiškas, [...] šitoje situacijoje nėra valstybinis. Galima galvoti apie kažkokius išskaičiavimus, apie ateinančius rinkimus, galima galvoti apie patogesnę būseną, būnant opozicijoje ir galimybę kritikuoti, neturint atsakomybės, viską tą galima galvoti, bet tai tikrai nėra atsakingas sprendimas, bet jis priimtas absoliučia balsų dauguma ir jis toks, tai todėl yra ir mano sprendimas“, – komentavo L. Linkevičius.
Apie pasitraukimą iš Vyriausybės po socdemų nutarimo trauktis iš valdančiosios daugumos pranešė ūkio ministras socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius.
Socialdemokratų partijos taryboje už socdemų pasitraukimą iš koalicijos balsavo 140 tarybos narių, siūlymui nepritarė 46, susilaikė 9.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas