Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


Prokurorams nepavyko priteisti 46 tūkst. eurų žalos iš buvusio Turto banko vadovo 
Evelina Povilaitytė, Delfi.lt, 2017 07 15 
Prokurorams nepavyko iš buvusio Turto banko vadovo Arnoldo Burkovskio priteisti 46,4 tūkst. eurų žalą, kurią valstybės įmonė patyrė dėl neteisėtai atleisto darbuotojo.
Lietuvos apeliacinis teismas šią savaitę atmetė Generalinės prokuratūros skundą ir paliko galioti Vilniaus apygardos teismo pernai gruodį priimtą nutartį.
Teismo teigimu, ne A.Burkovskio iniciatyva Turto banke vyko struktūriniai pertvarkymai, panaikintas Teisės departamentas.
„Departamento direktoriaus atleidimo iš darbo neteisėtumą lėmė ne vienasmeniškas buvusio banko direktoriaus sprendimas, bet banko valdymo organų veiksmai - sprendimas dėl struktūros pertvarkymo, etatų panaikinimo“, - rašoma teismo nutartyje.
Prokurorai siekė iš A.Burkovskio gauti 46,4 tūkst. eurų, kuriuos esą įstaiga patyrė, darbuotojui teisme įrodžius, jog jis buvo atleistas neteisėtai.
A.Burkovskis Turto bankui vadovavo nuo 2010 metų rugsėjo iki 2015 metų birželio, iki tol jis metus dirbo ūkio viceministru.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas