Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


I. Šiaulienė ir A. Palionis rimtų grėsmių koalicijai nemato 
Delfi.lt, 2017 07 12 
Seimo Pirmininko pavaduotoja socialdemokratė Irena Šiaulienė ir Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Andrius Palionis sako, kad iki rudens neplanuojama priimti jokių sprendimų dėl koalicinės sutarties su „valstiečiais“ peržiūrėjimo.
„Asmeniškai manau, kaip ir partijos pirmininkas yra išreiškęs poziciją, kad be rudens jokių sprendimų nebus“, - Eltai sakė I. Šiaulienė.
Politikės manymu, esant koalicijoje gali būti nuomonių, pozicijų išsiskyrimas tam tikrais klausimais, tačiau svarbiausia yra gebėjimas eiti į kompromisus, kurių kartais pritrūksta.
I. Šiaulienės teigimu, per trečiadienį vykusį „valstiečių“ ir socialdemokratų frakcijų lyderių susitikimą buvo aiški jų politinė valia ir toliau bendradarbiauti.
„Aptarėme su koalicijos partneriais, kaip čia yra.(...) Manome, kad ta politinė valia galėtų būti realizuota grakščiau, elegantiškiau ir tada nereikėtų kreiptis į opoziciją“,- sakė I. Šiaulienė, turėdama mintyje Premjero Sauliaus Skvernelio susitikimą su konservatorių lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu dėl paramos urėdijų reformai.
Seimo socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas A. Palionis sako, kad ketvirtadienį šaukiamas partijos prezidiumas neplanuoja priimti jokių sprendimų dėl socialdemokratų buvimo koalicijoje, nes tokius įgaliojimus turi tik partijos taryba.
„Tarybos posėdis numatytas rudenį. Prezidiumo funkcija nustatyti, kada bus tarybos posėdis ir tarybos nariai jau nuspręs, ar kelti klausimą dėl koalicijos sutarties peržiūrėjimo“,- Eltai sakė A. Palionis.
Jis pažymėjo, kad dėl galimo koalicijos sutarties peržiūrėjimo reikėtų tartis ir su koalicijos partneriais - Valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
„Turi būti abipusis noras peržiūrėti. Manau, kad gražiai šnekant galima prisėsti ir peržiūrėti susiderėjimą, nebūtinai dėl postų, bet ir dėl kai kurių vertybių, dėl kurių nuomonės gali išsiskirti“,- sakė A. Palionis.
Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas žiniasklaidai yra sakęs apie socialdemokratų nusiteikimą įvertinti ir peržiūrėti koalicijos sutartį su „valstiečiais“ . Jo teigimu, apie tai bus diskutuojama ir ketvirtadienį vyksiančiame partijos prezidiumo posėdyje.
Pasak I. Šiaulienės, ketvirtadienį posėdžiausiantis Socialdemokratų partijos prezidiumas ketina įvertinti pasibaigusios Seimo sesijos rezultatus, savo buvimą valdančioje koalicijoje ir koalicijos ateitį.
„Bus įvertinti sesijos darbų rezultatai, mūsų buvimas koalicijoje, mūsų sutarimai ir nuomonių skirtumai. Be abejo, bus pasikeista nuomonėmis dėl pačios koalicijos ateities. Manau, kad Prezidiumas apsvarstys politines aktualijas ir suformuos savo poziciją“,- Eltai sakė Seimo Pirmininko pavaduotoja socialdemokratė Irena Šiaulienė.
Pasak jos, kažkokio atskiro dokumento priimti neplanuojama, bus tiesiog pasikeista nuomonėmis, padiskutuota.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas