Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


Dėl nuobaudų A. Skardžiui socialdemokratai spręs gavę institucijų išvadas 
LRT.lt, 2017 06 17 
Socialdemokratų Etikos ir procedūrų komisija Artūro Skardžiaus galimą interesų supainiojimą vertins tada, kai gaus kompetentingų institucijų išvadas.
Pasak komisijos pirmininko Vainiaus Šarmavičiaus, jei bus nustatyta pažeidimų, A. Skardžius gali būti šalinamas iš partijos arba jam gali būti skiriama kita nuobauda.
„Komisija mano, kad turi institucijos, kurios teisės aktais įgaliotos įvertinti tokios informacijos pagrįstumą ar nepagrįstumą, turi atlikti savo vertinimus, o tada bus vertinama dėl partinių nuobaudų skyrimo“, – sako V. Šarmavičius.
Penktadienį Artūras Skardžius laikinai sustabdė narystę partijoje. Tokį žingsnį jis žengė žiniasklaidai paskelbus, kad parlamentaras galėjo atstovauti vėjo energetikų interesams, o jo šeima gauti su tuo susijusių pajamų.
Parlamentaras pripažįsta, kad iš vėjo jėgainių vystytojų per tarpininkus gauna pajamų už nuomojamą žemę. Kaltinimus dėl interesų supainiojimo jis neigia.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas