Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Banko SNORAS labirintai


Rusija R. Baranauskui suteikė politinį prieglobstį 
Delfi.lt, 2017 01 28 
Rusija buvusiam banko „Snoras“ vadovui Raimondui Baranauskui suteikė politinį prieglobstį. Šią informaciją dienraščiui patvirtino ir Generalinė prokuratūra. Tiesa, Rusijos sprendimas Lietuvos prokurorams buvo žinomas dar sausio pradžioje, tačiau apie tai visuomenei net nebuvo pranešta.
„2017 metų sausio pradžioje gautas atsakymas iš Rusijos Federacijos, kad R. Baranauskui suteiktas prieglobstis, todėl Lietuvai jis neišduodamas“, – „Lietuvos rytui“ paaiškino Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyrius.
Prokurorai kol kas nepateikė atsakymo dėl didžiausio bankrutavusio banko akcininko Vladimiro Antonovo išdavimo Lietuvai.
Į Rusiją V. Antonovas ir R. Baranauskas paspruko iš Didžiosios Britanijos tuomet, kai buvo svarstomas klausimas dėl jų išdavimo Lietuvai.
Generalinėje prokuratūroje šiuo metu yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl banko „Snoras“ galimai apgaulingo apskaitos tvarkymo, dokumentų klastojimo, piktnaudžiavimo, turto iššvaistymo ir pinigų plovimo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas