Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


Laisvės jau nebematys? 
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2017 01 26 
Kalėjimas iki gyvos galvos. Tokią bausmę prokuroras vakar pasiūlė skirti dėl trijų žmonių nužudymo teisiamam 36 metų marijampoliečiui Tadui Viselgai.
T.Viselgos byla primena įtempto siužeto trilerį - pareigūnai surinko įrodymų, kad aukos buvo nužudytos siekiant praturtėti. Žudikui ilgai pavyko mėtyti pėdas - pareigūnai jį pričiupo tik po trečios mirties.
Teisiamųjų suole dėl kraupių nusikaltimų atsidūręs vyras pasakė tik vieną sakinį: „Aš nieko nenužudžiau.“
Nukentėjusiais pripažinti septyni aukų artimieji pateikė T.Viselgai civilinius ieškinius, kurių bendra suma - daugiau nei 300 tūkst. eurų.
2011 metų gruodį sustojo T.Viselgos tėvo širdis, 2014 metų spalį Marijampolės rajone esančiame tvenkinyje nuskendo 44 metų Zina B. Dar po dviejų mėnesių vonioje negyva rasta antra automobilių meistro draugė - 37 metų Galina Z. Po tėvo mirties jo butas atiteko T.Viselgai.
Medicinos ekspertai savo pirminiuose tyrimuose smurtinių mirčių neįžvelgė. Įtariama, kad jaunas vyras žudė norėdamas pasipelnyti. Per kratą jo bute buvo rasta psichotropinių vaistų.
Nervų sistemą, judesius paralyžiuojančių medikamentų buvo aptikta ir mirusių moterų organizme. Moteris jis stengėsi sužavėti galantiškumu, negailėjo gėlių, vaišių, gražių žodžių.
Balsupių kaimo tvenkinyje nuskendusi Zina B. prieš mirtį iš savo sąskaitos buvo paėmusi 5 tūkst. litų (1450 eurų).
Įtariama, kad šiuos pinigus pagrobė T.Viselga, atėjęs į paskutinį pasimatymą prie šio vandens telkinio.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas