Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ar tikrai Dievas gyvena bažnyčioje?


Kunigas pavertė verge 
Eldoradas Butrimas, Lietuvos rytas, 2017 01 11 
Lenkijos bažnyčią supurtė dar vienas pedofilijos skandalas. Trylikametę savo sekso verge pavertęs ir už tai anksčiau teistas kunigas Romanas Behrendtas vėl laiko pamaldas ir vilioja internete vaikus.
Lenkijos dienraštis „Gazeta Wyborcza“ pateikė įrodymą, kad šalies dvasininkai nepaiso popiežiaus Pranciškaus nurodymo principingai kovoti su pedofilija ir šalinti iš kunigų tokių nusikaltimų padariusius asmenis.
Netoli Sčecino miesto gyvenusios trylikametės Kasios vaikystė prilygo pragarui, kurį jai sukūrė tėvai alkoholikai. Namuose trūko maisto, mergaitė neturėjo tinkamų rūbų ir nuolat melsdavosi, kad tėvo kasdien mušama mama nemirtų, o parėjusi iš mokyklos rastų atrakintas duris ir jai netektų miegoti tvarte.
Tėvų prigąsdinta, jog kam nors apie tai pasiskundus valdininkai ją išveš į vaikų namus, mergaitė niekam apie savo kančias nepasakojo. Net ir tada, kai ją ėmė kalbinti tikybą dėstęs jaunas kunigas R.Behrendtas.
Išviliojo iš tėvų namų
Kunigas vis dėlto buvo atkaklus, ir kaskart per pamoką siūlydavo pasidalinti savo nuoskaudomis, nes jis esą jai širdingai nori padėti. Kartą, kai kunigas Kasią pasiliko po pamokų, mergaitė apsiverkė ir dvasininkui išsipasakojo.
R.Behrendtas pažadėjo padėti ir po keleto dienų atvyko pas Kasios tėvus. Jų kunigas prašė leisti dukrą išvežti į internatą, kur jai būtų suteiktos geros mokslo ir gyvenimo sąlygos.
Kasios tėvai apsidžiaugė, kad nebereikės skirti pinigų dukrai išlaikyti, ir noriai leido išsivežti paauglę. Bet mergaitė buvo nuvežta ne į internatą, o į kitame rajone esančius tuščius kunigo mamos namus, kur ji tapo savotiška dvasininko verge.
32 metų šimtą kilogramų sveriantis R.Behrendtas mergaitę kasnakt prievartavo ir primelavo, kad tėvai jos išsižadėjo.
Kunigas nupirko mergaitei drabužių, įtaisė mokytis pažįstamos direktorės vadovaujamoje mokykloje ir prigrasė niekam nesiskųsti. Priešingu atveju ji esą ne tik pateks į vaikų namus, bet ir patirs Dievo kerštą dėl kunigo išdavimo.
Mokytoja mokinei nepadėjo
Mergaitė vis dėlto ryžosi vienai jos liūdnumo priežastimis susidomėjusiai mokytojai viską pasipasakoti, tačiau ši kreipėsi ne į policiją, o į kunigą, sakydama, jog mokinė jį negražiai apkalba.
Supykęs kunigas nuvežė Kasią į bažnyčią, kad mergaitė apie viską papasakotų per išpažintį kunigui ir paklaustų jo patarimo. Minėtas dvasininkas buvo R.Behrendto draugas, tad mergaitę išvadino pasileidėle, nuodėminga ir teigė, jog ją nuo pragaro gali išgelbėti tik globėjo kunigo maldos ir užtarimai danguje.
Persigandusią mergaitę R.Behrendtas namuose papildomai auklėjo kumščiu ir išsuko jai ranką - ją medikams net teko gipsuoti.
Kasios seksualinė vergovė tęsėsi pusantrų metų, jos likimu nesusidomėjo joks kunigas, nors R.Behrendtas mergaitę vežiojosi į kunigų pasilinksminimo vakarienes.
Prievartavimai liovėsi tik kai R.Behrendtas turėjo išvykti į kelionę užsienyje. Kunigas parvežė trylikametę tėvams, davė šiek tiek pinigų ir prigrasė tylėti.
Mokykloje paauglė vis dėlto nuėjo pas psichologę ir pasiskundė dėl prievartavimų.
Kad prievartautojas yra kunigas, mergaitė prasitarė tik ją apklaususiems policininkams.
Liko prievartos žaizdos
Teismas Kasiai kažkodėl neparūpino nemokamo privalomo advokato, o kunigą gynė du garsūs teisininkai.
Dėl daromo spaudimo, patirtų išgyvenimų bei akistatos su prievartautoju pakriko Kasios sveikata, mergaitė keturis kartus bandė žudytis, ne kartą buvo gydoma psichiatrijos ligoninėje. Medikai spėja, kad Kasia visą likusį gyvenimą gali neišsigydyti psichikos traumų.
Tuo metu R.Behrendtas išsisuko gavęs minimalią ketverių metų kalėjimo bausmę - tai lėmė absurdiška medicinos ekspertų išvada, kad dėl „polinkio į pedofiliją jis nebuvo pajėgus kontroliuoti savo veiksmų“.
Žurnalistai atskleidė, jog iš kalėjimo išėjusį R.Behrendtą Bažnyčia perkėlė į kitą parapiją, kur jis toliau laiko pamaldas.
Be to, paaiškėjo ir tai, jog prisidengdamas slapyvardžiu kunigas internete vilioja paaugles, kviečia susitikti slėpdamas savo amžių ir teistumą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas