Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


Dėl Lietuvos banko „tvarkiečiai“ į Seimą kvies generalinį prokurorą 
Delfi.lt, 2016 05 11 
Seimo frakcija Tvarka ir teisingumas, į parlamento plenarinių posėdžių salę pakvietusi Lietuvos banko valdybos pirmininko Vitą Vasiliauską, į Seimą ketina pakviesti ir generalinį prokurorą Evaldą Pašilį.
„Mes negavome atsakymų, klausimus papildė nauji faktai, pasirodė publikacija apie galimą reketavimą, apie galimą reikalavimą 50 tūkst. eurų kyšio. (...) Tikimės sulaukti generalinio prokuroro, jis ateis į Seimą ir, manau, išsklaidys kai kurias abejones, kurias neišsklaidė ponas V. Vasiliauskas“, - trečiadienį spaudos konferencijoje sakė Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Petras Gražulis.
Šios frakcijos nario Povilo Gylio teigimu, pirmas žingsnis būtų generalinio prokuroro pakvietimas į Seimo tribūną, taip pat bus prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą.
„Prašysime pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo reketavimo, vykdomo iš Lietuvos banko centrinės būstinės“, - spaudos konferencijoje sakė P. Gylys.
Kaip jau skelbta, antradienį V. Vasiliauskas į Seimą buvo iškviestas pasiaiškinti dėl galimų sąsajų su lengvatinio apmokestinimo įmonėmis ir dėl „Lietuvos ryte“ pateiktų pokalbių išklotinių, kuriose Lietuvos banko Priežiūros tarnybos viršininkas Vytautas Valvonis ir jo draugas Andrius Labunskas esą kalba apie kyšius.
Lietuvos banko valdybos pirmininkas iš Seimo tribūnos tvirtino, kad Lietuvos banko darbuotojai nėra įsivėlę į Centrinės taupomosios kasos istoriją.
Seime V. Vasiliauskas teigė nedaręs jokių neteisėtų veiksmų tvarkydamas savo klientų sąskaitas advokatūros praktikos metu 2004-2011 m., todėl neketina už tai prisiimti nei teisinės, nei moralinės atsakomybės.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas