Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Politinės reklamos ir konkurencijos priemonės


Pirmadienį Vilniuje – du pranešimai apie viešumoje iškabintą sovietinę simboliką 
Delfi.lt, 2016 05 09 
Pirmadienį Vilniaus policija du kartus vyko į išvietimus dėl viešumoje matomos sovietinės simbolikos.
Kaip BNS pranešė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius, 7.17 val. pranešta, kad netoli „Laisvės kelio“ skulptūros, ant tilto ties transporto žiedu, buvo pakabintas baltas audeklas su raudona žvaigžde, kūju ir pjautuvu. Nuvykę patruliai audeklą nukabino ir pristatė jį į policijos komisariatą.
9.25 val. gautas pranešimas, kad ant Naujojoje Vilnioje Užkiemio gatvėje esančio namo iškabinta Sovietų sąjungos vėliava. Nuvykę policijos pareigūnai namo savininkui surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą.
Gegužės 9 dieną Rusijoje minima Pergalės diena – Rusija švenčia Antrojo pasaulinio karo pergalę prieš nacių Vokietiją.
Lietuvos administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta bauda už nacistinių ar komunistinių simbolių platinimą ir demonstravimą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas