Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


Prezidentė ragina vertinti žiniasklaidos laisvę 
Delfi.lt, 2016 05 07 
Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina vertinti žiniasklaidos laisvę.
„Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną įvertinkime, kokia didelė yra žodžio galia ir kokia svarbi žiniasklaidos laisvė, kokia visapusiška mokytoja yra knyga ir kokia unikali lietuvių kalba. Sveikinu su šia diena kiekvieną žodžio meistrą, mūsų kalbos puoselėtojus ir saugotojus bei visus knygų bičiulius!“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga šeštadienį Lietuvos miestuose ir miesteliuose rengiami knygų skaitymai. Akcija „Lietuva skaito!“ vyks daugiau kaip 40 Lietuvos ir užsienio miestų, praneša Lietuvos leidėjų asociacija, akciją rengianti kartu su Lietuvos spaustuvininkų asociacija.
Skaitymai vyks ne tik Lietuvos knygynuose, bibliotekose, kino teatruose, bet ir parkuose, kavinėse, gatvėse, netgi Gariūnų turguje, kur rengiama akcija „Tebūnie kioskai!“.
Gegužės 7 dieną Lietuva tradiciškai mini Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Lietuvoje po 1863 metų sukilimo carinės Rusijos sprendimu buvo uždrausta lietuviška spauda lotyniškais rašmenimis. Šis draudimas galiojo 1864-1904 metais.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas