Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


A. Mazuronis siūlo laikinajai komisijai tirti ir „tvarkiečių" elgesį 
Delfi.lt, 2016 05 04 
Seimo narys Andrius Mazuronis siūlo Seimo laikinajai komisijai praplėsti tyrimo apimtį ir įvertinti kai kurių „tvarkiečių“ elgesį.
Jis užregistravo pasiūlymą nutarimo projektui sudaryti Seimo laikinąją tyrimo komisiją „dėl manipuliavimo viešojoje erdvėje žvalgybos ir kriminalinės žvalgybos bei ikiteisminio tyrimo duomenimis, galimai neteisėto poveikio teisėsaugos institucijoms, įtraukiant jas į politinę kovą“.
„Siūlau įvertinti, ar Seimo narių Petro Gražulio, Valdo Vasiliausko ir Kęsto Komskio šių metų kovo 2 d. piketas prie Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro Irmanto Mikelionio namų gali būti pripažintas neteisėtu šių politikų poveikiu teisėsaugos institucijoms? Koks buvo Seimo Pirmininko pavaduotojo Kęsto Komskio vaidmuo istorijoje, kuomet galimai buvo perkamas urėdo postas? Ir ar partijos Tvarka ir teisingumas, kuriai pareikšti įtarimai, inicijuojama komisija pati savaime negali būti vertinama, kaip neteisėtas politikų spaudimas teisėsaugos institucijoms?“, – teigia A. Mazuronis.
Parlamentaras mano, kad tokia komisija pažeidžia Konstitucijoje įtvirtintą valdžių atskyrimo principą, taip tik dar labiau skatindama galių disbalansą demokratinėje valstybėje.
Šio projekto svarstymas Seimo posėdyje numatomas ketvirtadienį, gegužės 5 d.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas