Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


Socialdemokratai kviečiasi V. Vasiliauską pasiaiškinti 
Delfi.lt, 2016 05 03 
Seimo Socialdemokratų frakcija kviečiasi į posėdį Lietuvos banko vadovą Vitą Vasiliauską dėl jo ankstesnės veiklos, apie kurią paskelbė „Panama Papers“ skandalo istorijas narpliojanti žiniasklaida. Pasak jos, dabartinis centrinio Lietuvos banko direktorius turėjo įgaliojimus veikti su V. Putinu siejamo rusų milijardieriaus Nikolajaus Cvetkovo vardu.
Kaip rašoma socialdemokratų išplatintame pranešime, V. Vasiliauskas žiniasklaidai patvirtino dirbęs su ofšoriniais verslais ir sako tai daręs teisėtai. Lengvatinio apmokestinimo jurisdikcijoje veikiančios bendrovės veikia teisėtai, bet į „Panama papers“ patekę kitų valstybių vadovai ir pareigūnai prisiėmė moralinę atsakomybę kaip įsipareigoję prieš savo šalį ir vengę jai mokėti mokesčius, nors formaliai tokia jų veikla buvo teisėta.
Seimo LSDP frakcija siekia išsiaiškinti, kokią atsakomybę turėtų prisiimti V. Vasiliauskas kaip Lietuvos banko valdybos pirmininkas ir buvęs Prezidentės rinkimų štabo vadovas, konsultuodamas V. Putinui artimus Rusijos verslininkus lengvatinio apmokestinimo klausimais ir turėdamas įgaliojimus veikti jų vardu. Taip pat bus siekiama išsiaiškinti, ar apskritai tokie ryšiai su kitos šalies oligarchais nediskredituoja dabartinės Lietuvos banko vadovo pareigybės.
Be to, V. Vasiliausko bus klausiama, kokias priemones taiko Lietuvos bankas vykdydamas šalyje kainų kontrolę ir priežiūrą, už kurią V. Vasiliausko institucija yra atsakinga.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas