Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seksualinis nepakantumas


S. Dmitrijevas: rusams nepriimtinas gėjų konferencijos organizavimas Rusų dramos teatre 
Delfi.lt, 2016 04 22 
Lietuvos rusų bendruomenė pareiškė esanti pasipiktinusi dėl planų birželio mėnesį organizuoti netradicinių seksualinių mažumų konferenciją Lietuvos rusų dramos teatre.
Rusų įsitikinimu, teatras, kuris yra rusų kultūros ir tradicijų židinys, negali tapti gėjų konferencijos organizacijos vieta, nes jų propaguojamos idėjos kardinaliai prieštarauja daugumos Lietuvos rusų pasaulėžiūrai, moralės principams ir vertybėms.
„Lietuvos rusai pasipiktinę – kasdien sulaukiu žmonių skambučių dėl šios konferencijos, todėl nutarėme imtis veiksmų. Noriu, kad mūsų siekiai būtų suprasti teisingai: mes ne prieš – šie žmonės yra laisvi reikšti savo nuomonę ir gyventi taip, kaip jiems patinka, tačiau mes kategoriškai nepritariame tam, kad savo idėjas jie propaguotų Rusų dramos teatre. Lietuvoje liko ne tiek daug mums, rusams, brangių vietų, o viena tokių – Rusų dramos teatras, todėl mums yra absoliučiai nepriimtinas gėjų konferencijos organizavimas teatre“, – sako Lietuvos rusų sąjungos pirmininkas, Seimo narys Sergejus Dmitrijevas.
Jo teigimu, Lietuvos rusų sąjunga kartu su Lietuvos rusų visuomeninėmis organizacijomis pradeda parašų rinkimo akciją prieš planus organizuoti gėjų konferenciją Rusų dramos teatre. Teatro vadovybės ir Lietuvos kultūros ministerijos bus prašoma perkelti konferenciją į kitą, neutralią, vietą.
„Lietuva yra teisinė valstybė, todėl esame įsitikinę, kad situacija, kai vienos Lietuvos visuomenės grupės teisės ir interesai yra ignoruojami, suteikiant kitoms grupėms platesnes galimybes, yra neteisinga ir antikonstitucinė“, – sako S. Dmitrijevas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas