Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


Liberalų lyderis: Seimo komisija siekiama inicijuoti apkaltą D. Grybauskaitei 
Žinių radijas, 2016 04 22 
Ketvirtadienį Seimas po pateikimo priėmė svarstyti siūlymą dėl laikinosios komisijos įsteigimo, kuri turėtų tirti galimą manipuliavimą žvalgybos informacija ir ikiteisminio tyrimo duomenimis.
Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis tvirtina, kad tai esąs pirmas žingsnis, siekiant apkaltos prezidentei Daliai Grybauskaitei.
„Mes priėmėme labai aiškų sprendimą. Liberalai nedalyvaus šituose sąskaitų suvedinėjimuose. Manau, kad tai pirmiausia yra negarbinga ir necivilizuota. Dar klausimas, ar tikrai atitinka Konstituciją tokie siūlymai. Akivaizdu, kad likus pusmečiui iki Seimo rinkimų, valdančios koalicijos – pirmiausia socialdemokratų ir „tvarkiečių“ – veikėjai, kamuojami įvairiausių vidinių problemų, bando daryti tiesioginį spaudimą teisėsaugai, kita vertus, tai yra viešųjų ryšių akcija. Į posėdžius bus kviečiami prokurorai, kitų teisėsaugos institucijų pareigūnai. Bus bandoma juos psichologiškai spausti. O kur buvo kolegos iki šiol? Juk toks tyrimas galėjo būti daromas ir anksčiau“, - „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ kalbėjo liberalų frakcijos Seime seniūnas.
Pasak E. Masiulio, akivaizdu, kad taikinys yra Prezidentė ir teisėsaugos institucijos, galbūt, ir kai kurie opozicijos politikai. Per šitą komisiją, kaip instrumentą, esą norima suvesti sąskaitas:
„Yra tokių klausimų, kur jau konstatuojama, kad prokurorams buvo daroma įtaka atskiruose tyrimuose, kad informacija buvo nutekinama. Matyt, ir žurnalistai bus kviečiami į komisija, bus aiškinamasi, iš kur jie gavo vieną ar kitą informaciją, kas iš esmės yra antiįstatymiška. Akivaizdu, kad visai tai kertasi su galiojančiais įstatymais, su politine etika, taip pat ir su Seimo nario įgaliojimais bei duota priesaika“, - tvirtino E. Masiulis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas