Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


„Tvarkiečiai“ ieškos naujo vidaus reikalų ministro 
Delfi.lt, 2016 03 24 
Po Velykų, antradienį, partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovybė rinksis tartis, kas vidaus reikalų ministro pareigose galėtų pakeisti Saulių Skvernelį, nutarusį Seimo rinkimuose dalyvauti su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.
„Antradienį susirinksime po Velykų pirmą dieną ir svarstysime, kas gali būti kitas ministras“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos seniūnas Petras Gražulis.
Anot jo, partija dar neturi kandidato į ministrus, bet neabejojo, kad ras tinkamą.
„Mes pirmiausia žiūrėsime, kad Lietuvai tiktų, o ne kad prezidentei tikų ministras. Kad būtų kompetentingas ministras“, – kalbėjo parlamentaras.
Jis neabejojo, kad vidaus reikalų ministras pats parašys atsistatydinimo pareiškimą.
„Manau, kad jis pats turėtų įteikti pareiškimą premjerui. Kiek supratau, jis su premjeru pasikalbės ir tai padarys, o premjeras teiks prezidentei“, – sakė P.Gražulis.
„Tvarkietis“ pareiškė, kad S.Skvernelio atstatydinimo reikalauja visa valdančioji koalicija.
„Iš mūsų reikalauja visa valdančioji dauguma vieningai, kad Skvernelis būtų atstatydintas“, – teigė jis.
Nepartinį S.Skvernelį į vidaus reikalų ministro pareigas delegavo partija „Tvarka ir teisingumas“, kuriai pagal valdančiųjų partijų susitarimą šis postas priklauso. Trečiadienį S.Skvernelis pranešė, kad šių metų spalį Seimo rinkimuose dalyvaus su neparlamentine Valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas