Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai Lietuvoje


J. Razma: siekdami pridengti nuodėmes, socialdemokratai sukompromitavo parlamentinį tyrimą 
Delfi.lt, 2016 03 15 
Pasak Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pirmojo pavaduotojo, Antikorupcijos komisijos nario Jurgio Razmos, siekdami užmaskuoti įtarimus dėl Druskininkų mero socialdemokrato Ričardo Malinausko ir dėl privačiais interesais grįstų kai kurių ministrų veiksmų, socialdemokratų vadovaujama Seimo dauguma sukompromitavo visą parlamentinį tyrimą.
Opozicijos inicijuotam parlamentiniam tyrimui "Dėl Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios tyrimo komisijos įgaliojimų suteikimo Seimo Antikorupcijos komisijai ir pavedimo atlikti parlamentinį tyrimą" daugumos atstovai įbruko keletą klausimų, kuriais siekta viešojoje erdvėje paskleisti melagingas žinias apie opozicijos atstovus, pirmiausia - TS-LKD pirmininko Gabrieliaus Landsbergio žmonos verslą.
Anot TS-LKD atstovų, parlamentinio tyrimo išvadų dėstomojoje dalyje parašyta, kad Seimo Socialdemokratų frakcijai du kartus kreipusis į prokurorus abiem atvejais jokių pažeidimų nenustatyta ir nerasta pagrindo imtis viešojo intereso gynimo.
Kaip rašoma TS-LKD pranešime, į tyrimą įtrauktos ir senos, jokiais faktais ar teisėsaugos institucijų tyrimais nepagrįstos istorijos dėl TS-LKD pirmininko pirmosios pavaduotojos Irenos Degutienės tariamo pasinaudojimo įtaka bankui "Snoras" vykdant su bankrotu susijusias operacijas. Taip pat į tyrimą įtraukti įtarimai buvusio TS-LKD pirmininko Andriaus Kubiliaus sūnui dėl jo įsidarbinimo garsioje tarptautinėje bendrovėje.
Anot J. Razmos, valdantieji meta įtarimų šešėlį visiems pagrindinės opozicinės partijos - TS-LKD - vadovams.
"Suprantama, kad, turint balsų persvarą komisijoje, yra galimybė dirbtinai pateikti ir priimti pačias absurdiškiausias, nieko bendro su tikrove neturinčias išvadas. Tai valdantieji ir padarė dėl tariamų kaltinimų TS-LKD vadovams G. Landsbergiui ir I. Degutienei. Dėl kaltinimų A. Kubiliui, panašu, nebeužteko politinės fantazijos", - sakė J. Razma.
TS-LKD pranešime spaudai primenama, kad Seimo TS-LKD frakcijos nariai įregistravo atskirąją nuomonę dėl Antikorupcijos komisijos atlikto parlamentinio tyrimo išvadų. Parlamentarai nesutinka su kai kuriais teiginiais, kuriuos paskelbė daugumą Seimo Antikorupcijos komisijoje sudarantys valdančiosios koalicijos partijų nariai, nes juose esą neatsižvelgta į objektyvius faktus ir aplinkybes.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas