Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistika ir žurnalistai


Rusijos žurnalistai įsiveržė į uždarą Vilniaus forumo renginį 
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 03 09 
Prokremliško kanalo „Rossija” žurnalistai antradienį vėlai vakare sutrikdė Vilniaus forumą, kuriame dalyvavo Rusijos intelektualai ir disidentai.
Žurnalistai apgaule pateko į uždarą poilsiavietę Kozeliškėse, Trakų rajone, ir vos neįsiveržė į salę, kurioje vyko renginys.
Tačiau juos sulaikė poilsiavietės apsauga ir iškvietė policijos pareigūnus, kurie žurnalistus išvedė.
Renginio dalyviai pasakoja, kad prokremliško kanalo žurnalistai atvyko taksi ir poilsiavietės apsaugai prie įvažiavimo pasakė atvykę pasiimti asmens, kuris dalyvavo forume.
Žurnalistai pateko į pagrindinį pastatą, bet koridoriuje prie pat restorano buvo sustabdyti – juos išdavė mikrofonas su logotipu.
Dėl incidento iškviesti policijos pareigūnai, kurie išvedė prokremliško kanalo žurnalistus.
Pats renginys nebuvo nutrūkęs.
„Jie bandė prasmukti į privačią teritoriją, apgavo apsaugą. Man atrodo, kad juos išvedė ir paleido. Toks elgesys prasilenkia su etika“, - sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.
„Tai informacinė provokacija. Jie tokiu būdu patys kuria „naujieną" ir yra tokios „naujienos" dramaturgai, aktoriai, aukos",- teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Nerijus Maliukevičius.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Loreta Kairienė DELFI patvirtino, kad toks iškvietimas buvo.
Patruliai buvo iškviesti dėl to, kad į renginį bandė patekti neakredituoti žurnalistai.
Patruliai jų į komisariatą nevežė - leista išvažiuoti taksi.
Rusijos žurnalistų pasirodymo trečiadienį tikimasi „Kempinski" viešbutyje prasidėsiančiame kitame Rusijos intelektualų forume, kuris savo forma yra atviresnis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas