Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos įtaka visuomenei


Lenkiško žurnalo viršelis sukėlė tarptautinį skandalą: labai aiškiai pasakė, ką galvoja apie migrantus 
Delfi.lt, 2016 02 18 
Vienas populiariausio Lenkijos savaitinio žurnalo „wSieci“ („Tinkle“) viršelis sukėlė tarptautinį skandalą – žurnalo viršelyje vaizduojama imigrantų musulmonų prievartaujama europietė.
Dešiniųjų konservatyvių pažiūrų žurnalo viršelis susilaukė stiprios kritikos ir yra vertinamas kaip vienas labiausiai politiškai nekorektiškų migrantų krizės Europoje iliustracijų.
Skandalingas žurnalo viršelis ne tik žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose, tačiau ir susilaukė Jungtinės Karalystės bei kitų valstybių žiniasklaidos dėmesio.
Žurnalo straipsnių antraštėmis, „Ar Europa nori nusižudyti?“ bei „Europietiškas pragaras“, aiškiai parodomi skandalingojo žurnalo tikslai.
Straipsniuose teigiama, jog senosios Europos gyventojai po naujametinių incidentų Kelne (Vokietijoje), kai imigrantai seksualiai priekabiavo ir prievartavo vokietes, suprato tikrąsias problemas, kylančias dėl masinio imigrantų antplūdžio. Tačiau pačios problemos, vardan politinio korektiškumo ir tolerancijos, iki šiol yra nureikšminamos arba ignoruojamos.
Taip pat vedamajame straipsnyje pateikiami esminiai skirtumai tarp rytietiško islamo ir vakarietiškos krikščionybės kultūros, architektūros, muzikos, kulinarijos, aprangos ir kitose srityse ir teigiama, jog pastaruosius 14 šimtmečių tarp šių dviejų skirtingų civilizacijų vyko nenutrūkstama kova, kuri dabar persikėlė į senosios Europos valstybes.
Civilizacijų konfliktą skatina į Europą atvykę musulmonai, kurie konfliktą su vakarietišku pasauliu supranta kaip neatsiejamą kolektyvinės sąmonės dalį, todėl konfliktas tarp europiečių ir imigrantų iš musulmoniškų šalių yra neišvengiamas.
Straipsnyje pateikiami pavyzdžiai, kaip Vokietijoje apsistoję musulmonai pabėgėliai praėjusį rugpjūtį pradėjo maištauti neva dėl klaidingų Korano interpretacijų – musulmonai iš dalies sugriovė Vokietijos mokesčių mokėtojų pinigais finansuotus pabėgėliams skirtus būstus bei šaukdami „Allahu Akbar“ (Dievas yra didis) susirėmė su policijos pareigūnais.
Straipsnyje cituojamas ir žymus britų istorikas Arnold‘as Toynbee, kuris teigė, kad civilizacijos nėra nužudomos – jos nusižudo. Dėl Europą užplūsiančių milijonų imigrantų ir tikėtino Europos žlugimo straipsnio autorė kaltina vien tik Vokietijos kanclerę Angelą Merkel.
Socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai „wSieci“ nuotraukas palygino su Vokietijos nacių skelbta propaganda. Nuotraukose jie vaizdavo moteris, kurias esą puldinėjo žydai arba šiaurės afrikiečiai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas