Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


„Tvarka ir teisingumas“ būstinėje - kratos, itin rimti įtarimai 
Eglė Samoškaitė, Ainis Gurevičius, Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi", 2014 10 21 
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka kratas ir poėmius partijos „Tvarka ir teisingumas“ patalpose.

Neoficialiomis DELFI žiniomis, STT sudomino partijos finansai.

STT direktorius Saulius Urbanavičius DELFI patvirtino apie kratas „tvarkiečių“ patalpose, tačiau į jokias detales nesileido.

„Ruošiame pranešimą su Generaline prokuratūra. Išplatinsime jį, po to galėsime daugiau komentuoti“, - sakė S. Urbanavičius.

Prekyba poveikiu stambiu mastu

Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė DELFI teigė, jog „Tvarkos ir teisingumo“ atžvilgiu tyrimas atliekamas jau seniai. Įtariami labai rimti korupciniai nusikaltimai.

„Mano žiniomis, tai yra ilgalaikis ikiteisminis tyrimas dėl korupcinių veikų. Dėl organizuotos grupės galimai vykdytos prekybos poveikiu stambiu mastu“, - teigė E. Martinonienė.

Kiek STT domina „tvarkiečių“ buhalterija, pašnekovė teigė nežinanti.

R. Paksas: kai kratos vyksta, telefonus atima

„Tvarkiečių“ lyderis Rolandas Paksas teigia tik iš DELFI sužinojęs apie įvykius savo partijos patalpose.

„Aš esu Strasbūre – tai jūs man daugiau galėtumėte pasakyti“, - sakė R. Paksas.

Paklaustas, ar negavo žinių iš partiečių, politikas buvo lakoniškas: „Jeigu kratos vyksta, matyt, atima telefonus“.

„Kalbėjau su partijos frakcijos nariais, kurie sakė, kad kažkas vyksta. Bet aiškesnio patvirtinimo neturiu, nes esu Strasbūre“, - sakė partijos pirmininko pavaduotojas Valentinas Mazuronis.

Prie „tvarkiečių“ pagrindinės būstinės Vilniaus Totorių gatvėje nuvykę DELFI žurnalistai rado uždarytas duris. Kas vyksta „Tvarkos ir teisingumo“ būstinėje, belieka spėlioti.

Garsiausia - DP byla

Turbūt garsiausia politinių finansų istorija – Darbo partijos juodosios buhalterijos byla.

Pirmos instancijos teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį: Viktoras Uspaskichas ir Vitalija Vonžutaitė nuteisti laisvės atėmimo bausmėmis, Vytautas Gapšys – pinigine bauda. Darbo partija, kaip juridinis asmuo, nuteista nebuvo – prie to prisidėjo partijos reorganizacija.

Tiek nuteistieji, tiek prokuroras Saulius Verseckas pirmos instancijos teismo nuosprendį ginčija. Tiesa, procesas stringa, nes V. Uspaskichas buvo išrinktas į Europos Parlamentą ir vėl įgijo teisinę neliečiamybę.


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas