Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


T. Barščiui pareikšti įtarimai dėl turto iššvaistymo  
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 07 09 
Vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų – bendrovės „KG Group“ valdybos pirmininkas, „Kauno grūdų“ generalinis direktorius Tautvydas Barštys pateko į finansinius nusikaltimus tiriančių pareigūnų akiratį.
Generalinė prokuratūra DELFI trečiadienį patvirtino, kad atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimo didelės vertės svetimo turto iššvaistymo, skolininko nesąžiningumo ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.
„Siekiant nepakenkti ikiteisminiam tyrimui šiuo metu detaliau informuoti apie pareikštus įtarimus negalime“, – sakė prokuratūros atstovė Rita Stundienė.
Ikiteisminį tyrimą dėl galimo svetimo turto iššvaistymo atlieka Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus.
T. Barštys nebuvo linkęs komentuoti jam pareikštų įtarimų – DELFI pasiūlė kreiptis pas ikiteisminį tyrimą atliekančius ir kontroliuojančius pareigūnus.
Neoficialiai užsimenama, kad įtarimai pareikšti ir kitiems su T. Barščio bendrovėmis susijusiems asmenims – esą Vievio paukštyno bankroto metu T. Barščio vadovaujamos bendrovės galėjo neteisėtai gauti apie 2 mln. litų.
Įsiteisėjusiu teismo sprendimu yra nustatyta, kad Vievio paukštyno bankroto metu buvo pažeistos kai kurių kreditorių teisės – nesąžiningai buvo suteikta pirmenybė Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynams.
Teismui sandorius, sudarytus 2011-ųjų gegužę-rugpjūtį, ginčijo milijonieriaus Visvaldo Matijošaičio valdomos bendrovės „Plungės kooperatinė prekyba“, „Vichiunai Nordic AS“ ir kt.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas