Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žiniasklaidos priemonių kova


DELFI grupė – didžiausia žiniasklaidos rinkoje  
Portalas "Delfi"", 2014 06 26 
DELFI žiniasklaidos grupė – didžiausia Lietuvos interneto portalų rinkoje. Šiemet gegužę grupės tinklalapius skaitė daugiau nei 1,244 mln. lankytojų.
Grupės interneto rinkos pasiekiamumas gegužę buvo didesnis nei 67 proc. - daugiau nei du trečdaliai visų Lietuvos interneto vartotojų lankėsi DELFI grupės portaluose.
Grupės flagmanas - pagrindinis naujienų portalas DELFI, kuriame gegužę apsilankė daugiau nei 1,161 mln. skaitytojų. Tai rodo tarptautinės interneto rinkos tyrimų bendrovės „Gemius“ padalinio Lietuvoje „Gemius Baltic“ duomenys.
„Iš lankomumo rezultatų matoma, kad naujienų portalai yra skaitmeniniai dienraščiai, - komentavo DELFI direktorius Darius Gudačiauskas. - O DELFI pagal vidutinę dienos auditoriją artimiausią varžovą lenkia daugiau nei 1,5 karto ir tai tik dar vienas faktas, pagrindžiantis DELFI lyderystę. Tai patvirtina, kad DELFI yra pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje - už tai dėkoju skaitytojams ir darbuotojams.“
Artimiausią konkurentą gegužę DELFI lenkė daugiau nei 160 tūkst. realių lankytojų.
Tituliniame DELFI puslapyje per kelias dienas apsilanko tiek vartotojų, kiek kiti naujienų portalai pasiekia per visą mėnesį. Vidutiniškai vienas vartotojas DELFI portale per mėnesį apsilanko 23 kartus ir praleidžia po daugiau nei 4 val.
Šiuo metu DELFI grupei priklauso skaitomiausias naujienų portalas DELFI ir gausa teminių portalų, skirtų įvairioms auditorijoms: Sporto TV, Alio.lt, Moteris.lt, Cosmopolitan.lt, Tavovaikas.lt, Manonamai.lt, 1000receptu.lt, Perpasauli.lt, Klubas.lt, 5braskes.lt, Panele.lt, Galjuokauji.lt. Visų DELFI grupei priklausančių portalų skaitytojų statistika skaičiuojama atskirai nuo DELFI portalo statistikos.
Nuo 2007 m. visos DELFI akcijos priklauso Estijos bendrovei „Ekspress Grupp“. Tai žiniasklaidos grupė plėtojanti laikraščių

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas