Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


Kraupi girtos vairuotojos kelionė: senolė žuvo, du žmonės ligoninėje  
Paulius Sadauskas, Portalas "Delfi"", 2014 05 25 
Sekmadienį, apie 14.00 val., Klaipėdos rajone, kelyje Gargždai - Kretinga, ties Kvietinių kaimu, susidūrė trys automobiliai. Vienas žmogus žuvo, du sužeisti, o avarijos kaltininkė neblaivi.
Kvietiniškė Aušra K., gim. 1975 m., vairuodama automobilį „Citroen ZX“, išvažiuodama iš šalutinio kelio, trenkėsi į link Kretingos važiavusį automobilį „Renault Megane“. Šis po smūgio apsisuko, dešiniu šonu išslydo į priešingą eismo pusę ir čia į jį trenkėsi nuo Kretingos link Gargždų važiavęs automobilis „Opel Omega“.
Per avariją iš karto žuvo automobilio „Renault Scenic Megane“ keleivė Ona A., gim. 1925 m., automobilio vairuotojas išvežtas į ligoninę. Žmonės važiavo iš Rietavo turgaus namo nusipirkę sūrio ir gyvų paukščių. Vairuotojas sąmonės praradęs nebuvo.
Ligoninėje atsidūrė ir automobilio „Opel Omega“ keleivė Zita J., gim. 1963 m. Moteris skundėsi skausmu krūtinėje, rankoje ir jai aptemo akyse. Šio automobilio ekipažas važiavo namo po ekskursijos Žemaitijoje. Vairuotojas Vidmantas J., gim. 1963 m., per avariją nenukentėjo.
Iš šalutinio kelio išvažiavusi ir avariją sukėlusi moteris policijos pareigūnams teigė, kad staiga dingo mašinos stabdžiai. Pareigūnas patikrino stabdžių pedalą ir jis be vargo nusispaudė iki galo.
Automobilio techninė apžiūra atlikta šių metų kovo mėnesį. Pareigūnai, apžiūrėję mašiną pastebėjo, kad nutraukta stabdžių skysčio žarnelė. Manoma, kad stabdžiai dingo jau po avarijos.
Įvykio vietoje alkoholio matuokliu patikrintas avariją sukėlusios vairuotojos blaivumas. Moteriai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - 1.64 prom. alkoholio. Moteriškė aiškino, kad tai vakarykščių išgertuvių pasekmė.
Klaipėdos kelių policijos biure dėl šios avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tuo metu Klaipėdos rajone tai buvo ne vienintelė avariją sukelta neblaivaus vairuotojo. Agluonėnų seniūnijoje esančiame Šauklių kaime, neblaivus keturračio vairuotojas Edmundas S., gim. 1970 m., bandydamas iš žvyrkelio įvažiuoti į namo kiemą, nesuvaldė transporto priemonės, trenkėsi į namo sieną.
Edmundui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - 2.42 prom., per avariją jis susižalojo galvą, prasiskėlė antakį. Keleivis nukentėjo smarkiau. Įtariama, kad 1993 metais gimusiam Arūnui lūžo stuburas.
Ir dėl šios avarijos Klaipėdos kelių policijos biure pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas