Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Neetiška arba klaidinanti reklama


Pikti paukščiai išskrido: kaip „Iki“ pasityčiojo iš mūsų vaikų  
Portalas "Delfi"", 2014 05 03 
Piktų paukščių maniją bandęs sukelti prekybos centrų "Iki" šeštadienį pasityčiojo iš vaikų ir tėvelių.
Į Vilniaus Šeškinės „Iki“ prekybos centrą užsukome pirmą kartą gyvenime, labiau sušilti, nei apsipirkti. Būtent šią parduotuvę pasirinkome todėl, kad vaikai labai norėjo piktų paukščių, kuriuos, kaip girdėjo per televiziją, galima gauti už nurodytas prekes ar tam tikrą sumą, sumokėtą už pirkinius.
Nusipirkome, ko reikėjo ir priedo pasiėmėme krūvą glazūruotų sūrelių, kurie buvo pažymėti piktų paukščių lipdukais – kad po vieną gautų abu mažyliai.
Susimokėjome, tačiau atiduodama kvitą pardavėja atsiprašė, kad nebeturi to, dėl ko į šią parduotuvę užsukome – tų nelaimingų paukščių. „Visoje parduotuvėje nėra ir šį savaitgalį nebus. Ateikite pirmadienį ir su kvitu galėsite pasiimti“, - paaiškino.
Ta nauja manija, mano nuomone, idiotizmas ir patys kalti, kad jai pasidavėme. Tačiau, kaip įsitikinome, jos organizatoriai – cinikai, jei ne daugiau. Labiausiai mane apstulbino žinia, kad dėl parduotuvės kaltės negavę dovanėlių, jų turėsime grįžti būtent į tą patį prekybos centrą Šeškinėje, o ne kitur.
„Kur pirkote prekes, kur negavote paukščių, ten ir turėsite jų ateiti, tik neskubėkite, nes savaitgalį neveš“, - pakartojo ir informacijoje.
Tačiau man taip ir liko neaiškūs keli dalykai. Visų pirma, kodėl agresyvią reklaminę akciją surengę „Iki“ specialistai vilioja į parduotuvę vaikus iš tolo matomais piktų paukščių balionais, jei tų žaisliukų nebėra ir visą savaitgalį nebus?
Kodėl iš prekybos centro lentynų nenuimti piktų paukščių paveikslėliai, žymintys prekes už kurias jie turi būti duodami, bet – neduodami?
Kodėl agresyvios piktų aukščių reklamos fone nėra įspėjimo pirkėjams, kad prekybos centras neturi to, kuo bando privilioti mažuosius?
Mums su saviškiais nusivylimas „Iki“ baigėsi bendru sutarimu: išbraukiame šį prekybos tinklą iš tų, į kuriuos einame sąrašų kaip nepatikimą – nevykdantį savo įsipareigojimų ir negerbiantį klientų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas